Погребняк Віталій Федорович

Віталій був звичайним сільським хлопцем, залюбленим у рідний край…

ПОГРЕБНЯК
Віталій Федорович

(07.06.1978 – 13.03.2023)

Віталій народився в овіяному славною історією селі Стрітівка, нині Ржищівської громади. Рідне село стало для хлопця святою колискою дитинства та школою життя, що посіяла в юне серце мрію стати військовим. На стрітівських просторах промайнула його завзята пора дитячих мрій, пройшли роки школярства та юності. А після школи юнак пішов навчатися військовій справі до Військового університету зв’язку. Тоді Віталій і не думав, що пройде десяток років, і волею долі, саме йому випаде бути в числі тих, хто стане на захист рідної української землі у двобої з лютим ворогом.

Та в 2015-му Україна покликала  своїх мужніх синів на допомогу. Протягом двох років снайпер і зв’язківець Віталій Поребняк з позивним «Нишпорка» боровся проти ворога в зоні АТО. А демобілізувавшись, тривалий час працював у місті Обухів. Та в березні 2022-го він, вже в лавах ЗСУ, знову став на бій з російськими окупантами. Майже рік самовіддано захищав від ворожої навали Київщину та Північ України.

Та 5 лютого 2023-го року під час затримання ворожої розвідгрупи в районі Макарова, що на Київщині, Віталій Федорович Погребняк отримав поранення, несумісні з життям… Вічний спокій його тіло знайшло у рідній Стрітівській землі.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!