Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Покойовий Іван Володимирович

 Іван наостанок побачив світанок, сонячний промінь та краплю роси… Йому назавжди залишилося 20 років…

Фото без опису

ПОКОЙОВИЙ
Іван Володимирович

(21.07.2003 – 27.08.2023)

Іван народився та жив у місті Українка, що на Київщині. Та його гомінливе дитинство прудко промчало у селі  Кузьминці, нині Ржищівської громади. Тут він проживав та навчався у Ржищівському ліцеї «Лідер». Спеціальність майстра з монтажу альтернативних джерел енергетики отримав у коледжі міста Київ. Хлопець прагнув вчитися далі.

Він ніколи не тримав у руках зброю, та коли на рідну землю прийшла війна, у свої дев’ятнадцять пішов захищати Батьківщину. Так, у жовтні 2022-го він пройшов базовий курс бойової підготовки, потім - сержантський курс і за три місяці у свої юні роки став головним сержантом взводу, командиром відділення полку «Азов». Відважний, принциповий, він не боявся відповідальності і завжди був у перших рядах на  найнебезпечніших ділянках фронту. Якось він пояснив мамі своє життєве кредо словами пісні: «Для чого Бог забирає найкращих? Для того, щоб ти став міцнішим і кращим». Без вагань і виправдань Іван Покойовий з позивним «Тяж» завжди йшов туди, де було найважче. Він казав: «Полк «Азов» — це найкраще, що могло зі мною статися. Тут я знайшов однодумців і друзів, які готові стояти один за одного до загину». Друзі та бойові побратими пророкували хлопцю велике майбутнє. Та він не встиг…

В його останній серпневий ранок втернилася жорстока куля ворожого снайпера, обірвавши ще зовсім юне життя. Івану Володимировичу Покойовому назавжди залишилося 20 років… З великими почестями відважного Героя поховано на алеї Героїв у місті Ржищів.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора