Путаненко Василь Миколайович

Ім’ям Героя названо вулиці в місті Кагарлик та у селі Кузьминці, а також встановлено меморіальну дошку на стіні його рідної школи та пам’ятний знак на Алеї пам’яті у місті Васильків

ПУТАНЕНКО
Василь Миколайович

(08.06.1976 – 13.04.2015 )

Василь розпочав свій життєвий шлях у селі Кузьминці, нині Ржищівської громади, де промайнули його дитячі та шкільні роки. Після закінчення місцевої восьмирічки вступив до професійно-технічного училища №28, нині ДНЗ "Ржищівський професійний ліцей", після закінчення якого отримав спеціальності «тракторист-машиніст широкого профілю» та «водій автомобіля». А вже під час строкової служби пройшов військову підготовку у 31-му навчальному авіаційному центрі Військово-Повітряних Сил України в одній з військових частин на Вінниччині. Потім була служба на території автономної республіки Крим. Повернувшись додому, Василь Путаненко близько двох десятків літ добросовісно трудився механізатором та охоронцем на підприємствах регіону.

А в серпні 2014-го його знову було мобілізовано до лав Збройних Сил України, де він служив номером обслуги 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ у місті Васильків. І вже навесні 2015-го у складі зведеного загону «Дика качка» досвідчений воїн з позивним «Домовий» брав участь у антитерористичній операції на сході України.

Та одного квітневого дня уламок ворожого снаряду потрапив у ящики з боєприпасами… Тоді загинуло 5 бійців загону «Дика качка», серед яких був і Василь Путаненко. Поховали Героя в його рідному селі Кузьминці.

Василя Миколайовича Путаненка посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!