Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Рязанов Владислав Вікторович

 Владислав народився у Німеччині, а душею проріс в Україні, за яку віддав своє життя…

Фото без опису

РЯЗАНОВ
Владислав Вікторович

(21.10.1975 – 24.01.2023)

Владислав народився у Німеччині, а  любив Україну, за яку віддав своє життя… Народився Владислав у німецькому місті Дрезден у родині військового. Але до першого класу пішов уже в місті Кропивницькому (колишній Кіровоград). Після школи юнак здобув професію ,,електромонтер промислового обладнання’’ в Кіровоградському професійно-технічному училищі №6. Потім Владислава чекало два роки строкової служби в Збройних Силах України. А в 2005-му році після навчання в Черкаському інституті пожежної безпеки він отримав диплом ,,бакалавра’’ пожежної безпеки.  Щоразу коли траплявся йому вільний час, Владислав їхав до своєї бабусі у Ходорів, нині Ржищівської громади. Цей благословенний клаптик праотчої  землі назавжди закохав хлопця в Україну. Певно саме тому він у 2006 році поселився тут назавжди. 

У 2014-2018 роках Владислав Рязанов – учасник антитерористичної операції. Як доброволець полку ,,Миротворець’’ він самовіддано несе службу на Донеччині та Луганщині. А в 2018 році підписав контракт з 72-ю окремою механізованою бригадою імені Чорних Запорожців.  Владислав постійно підвищував свою військову кваліфікацію. Саме в рядах цього військового формування механізованих військ ЗСУ він з позивним ,,Боцман’’ у березні 2022- го звільняв від окупації Київщину. В боях за село Мощун отримав  осколкове поранення, підлікувався  (рука ще не вилікувалася ) і в січні 2023 року Владислав Рязанов як навідник мотопіхотного взводу бере участь у боях за Вугледар.  

В бою за селище Павлівка ворожий танк влучив прямо по позиції… Від тяжких поранень він загинув. Безстрашний  патріот ,,Боцман’’ знайшов свій вічний спочинок  у рідному селі Ходорів.
    
Владислава  Вікторовича  Рязанова посмертно нагороджено орденом ,,За мужність’’ ІІІ ступеня. Його самовідданість і героїзм також відзначено ювілейними медалями: - ,,15 років сумлінної служби’’ (від Міністерства оборони України); ,,За участь у боях – Світлодарська дуга’’; ,,Учасник АТО’’; ,,72 ПЕРЕМОГА’’.

 

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора