Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Сергієнко Андрій Миколайович

 Андрій був незламним Кіборгом-захисником Донецького аеропорту…

Фото без опису

СЕРГІЄНКО
Андрій Миколайович

(19.10.1972 – 21.05.2022)

Андрій народився у місті Шепетівка, що на Хмельниччині. Там він зростав та навчався у школі. А вже у 2003-му році закінчив національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», отримавши спеціальність «облік і аудит». Строкову службу юнак успішно пройшов у Болградській Першій аеромобільній дивізії. У 2009 році доля привела його до села Великий Букрин, нині Ржищівської громади. І, як кажуть, жити б -  не тужити…

Та у 2014-му році з початком російської агресії Андрій Сергієнко добровільно приєднався до 81-ї  аеромобільної десантно-штурмової бригади. В її рядах протягом 2014-2015 років мужньо захищав цілісність і незалежність України на Донеччині, був Кібором-захисником Донецького аеропорту. А коли в лютому 2022-го ворог віроломно вдерся на територію України, старший сержант Андрій Сергієнко з позивним «Соліст», як бувалий воїн, став до лав Збройних Сил України у складі 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

В запеклих боях він звільняв рідну землю від жорстоких окупантів. Та під час битви з ворогом під містом Торецьк на Донеччині життя відважного воїна обірвалося.

За оборону Донецького аеропорту Андрія Миколайовича Сергієнка нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня, а також мужність і сміливість відважного захисника України відзначено медаллю «Ніхто, крім нас», іменною зброєю – кортиком та нагрудним знаком «За зразкову військову службу». Посмертно Героя нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня.
 

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора