Шестов Руслан Миколайович

Руслан любив рідну Україну і намагався зрозуміти істинну суть буття свого народу…

ШЕСТОВ
Руслан Миколайович

(03.07.1979 – 31.08.2022)

Руслан народився у місті Донецьк. Змалку його цікавила історія рідного краю. Ще будучи школярем, запитував себе: "Хто ми є?". І пишався своєю причетністю до великого українського народу. Тож після школи вступив до Донецького Національного університету на історичний факультет. Закінчивши його, багато трудився над історичними працями, намагаючись зрозуміти істинну суть буття свого народу, славну історію якого не раз намагалися переписати на свій лад «великі» світу цього. Разом з науковою роботою Руслан займався і підприємницькою діяльністю.

Коли російські окупанти вторглися на рідну землю, вивіз свою родину з Донеччини на підконтрольну Україні територію, до Ржищева. А сам пішов добровільно захищати незалежність та суверенітет рідної країни. З 2018-го по 2021-й рік молодший сержант Руслан Шестов, будучи у лавах Збройних Сил України, самовіддано боронив рідну землю від ворога. А з початком повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю знову пішов на фронт. Відважний воїн 34-го окремого моторизованого батальйону ЗСУ 57-ї бригади з позивним «Історик» у жорстоких боях гнав лютого ворога з рідної української землі.

Та під час виконання одного з бойових завдань на Херсонщині Руслан Шестов героїчно загинув. З великими почестями  поховали Героя-захисника у Ржищеві.

За хоробрість і мужність Руслана Миколайовича Шестова нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!