Скачков Олексій Миколайович

Коли на рідну землю напав ворог, Олексій став на її захист і добровільно змінив плуга на зброю…

СКАЧКОВ
Олексій Миколайович

(18.05.1976 – 05.10.2023)

Олексій народився у Києві, в родині військових. А в 1994-му році разом з родиною переїхав до села Ходорів Ржищівської громади. Тут невдовзі зустрів свою половинку, вродливу дівчину Світлану, одружився. Звідси і на строкову службу до війська пішов. Демобілізувавшись, повернувся у своє село. І доля привела молоду сім’ю до села Шандри. Там звили своє гніздечко. Там будували плани на майбутнє. І були вони сповнені завзятих мрій та сподівань на довге і щасливе життя молодої родини Скачкових. Олексій продовжив своє навчання у Київському річковому училищі. А потім здобував освіту в Київській сільськогосподарській академії та в Переяслав-Хмельницькому університеті. Тривалий час завзято працював в аграрній сфері.

Та з перших днів війни, він, не роздумуючи, добровільно став до лав Збройних Сил України і замість плуга взяв у руки зброю, щоб захищати рідну землю, свій народ і свою родину від російських окупантів. Його, відважного командира відділення стрілецького батальйону з позивним «Лісник», бойові побратими знали як сміливого і відчайдушного захисника України.

Та, на превеликий жаль, одного жовтневого дня 2023-го під час виконання бойового завдання Олексій Скачков, потрапивши під ворожий обстріл, загинув… Відважного «Лісника» з великими почестями поховано в рідному селі Ходорів.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!