Трищук Юрій Юрійович

Бойові побратими з повагою називали Юру – «Полковник»…

ТРИЩУК
Юрій Юрійович

(12.04.1990 – 09.07.2022)

Юрій народився в селі Балико-Щучинка. З самого малку відчув у своєму серці бажання захищати слабших та боротися за правду. Певно, це бажання і вирішило його подальшу долю. У листопаді 2008 року хлопець іде на строкову службу. Демобілізувавшись, прапорщик Юрій Трищук шість років працює в Управлінні державної охорони України. Паралельно здобуває вищу освіту в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницикий ДПУ ім. Григорія Сковороди». З 2018 до 2021 року – успішно несе службу в Національній Поліції.

З перших днів повномаштабного вторгнення ворога на Україну, за власним рішенням іде в ряди добровольчого формування Ржищівської громади. А вже у квітні 2022 року солдат ЗСУ Юрій Трищук боронить рідну землю від ворога як гранатометник одного з механізованих батальйонів. Бойові побратими між собою називали Юрія - «Полковник». Його нагороджено нагрудним знаком «За зразкову службу».

Ворожий осколок обірвав життя нашого Героя-земляка 9 липня 2022 року на Курахівському напрямку під час бою за село Солодке на Донеччині. Свій вічний спокій відважний воїн Збройних Сил України Юрій Юрійович Трищук знайшов у рідному селі Балико-Щучинка.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!