Електронний державний земельний кадастр

З моменту набрання чинності Закону України “Про Державний земельний кадастр з початку 2013 року запрацював електронний державний земельний кадастр. На даний час на Публічній кадастровій карті в режимі он-лайн оприлюднюються відомості Державного земельного кадастру про межі адміністративно-територіальних одиниць,форму власності кадастров і номери, межі, цільове призначення, площ, обмеження у використанні земель та земельних ділянок, нормативну грошову оцінку земель та земельних ділянок та інші відомості про земельні ділянки та доступна можливість отримання вичерпної інформації про них. Забезпечується можливість виявити помилку чи неточності у відомостях про земельну ділянку, про які зразу ж можна повідомити про наявну помилку.

15:44:34 29.10.2019

Служба благоустрою гарантує вивезення опалого листя

КП "Ржищівська служба благоустрою та ритуальних послуг" впроваджує платну послугу вивезення опалого листя з домогосподарств міста. Обрахувавши вартість даної послуги, отримали результат 10 грн/1 мішок.

11:38:47 28.10.2019

Пункти обігріву: де зігрітися в морози ржищівчанам

У зв’язку з початком опалювального сезону, з метою попередження випадків переохолодження людей та надання допомоги у період низьких температур, складних погодних умов та можливих надзвичайних ситуацій (сильних снігопадів, морозів, ожеледиці), у нашому місті створено 6 пунктів обігріву.

11:35:12 28.10.2019

Колективні договори реєструємо по-новому

Кабмін змінив порядок повідомної реєстрації галузевих, міжгалузевих угод, колективних договорів, змін і доповнень до них.  Відповідну постанову № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115» Уряд прийняв              21 серпня 2019 року. Змінами передбачено спрощення процедури повідомної реєстрації колдоговорів.

16:13:45 22.10.2019