Відеоогляд подій Ржищівської ОТГ

Спецвипуск: сесія

81 позачергова сесія Ржищівської міської ради 24 01 2020: чому депутати порушили Закон України? Чому не хотіли голосувати за землю для учасника бойових дій? Чому не підтримують програму розвитку Ржищівської громади? Чому не погодили виділення землі людям в селах? Відповіді - у спецвипуску. Дивіться!

10:29:24 03.02.2020

Огляд подій Ржищівської громади. Випуск 07 від 24.01.2020

У випуску: 1. Жителі Ржищівської громади вітали одне одного зі святами в найкращих українських традиціях: щедрівки, колядки і новорічні віншування. 2. Дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування влаштували новорічне свято. 3. Перша сесія депутатів Ржищівської міської ради у 2020 році – депутати підтримали важливі проєкти. 4. Ржищівчани відзначили 76-ту річницю звільнення міста. 5. Зміни у Законі про житлово-комунальні послуги – як це позначиться на власниках багатоквартирних будинків? 6. Відбулося розширене засідання Ради ветеранів Ржищівської громади. 7. Кримінальна хроніка – розкажемо про правопорушення. 8. Знайомство з роботою Ржищівського міського суду Київської області. 9. Як відсвяткували Йордан у Ржищівській громаді. 10. День Соборності України – жителі нашої громади об’єдналися у спільній ході.

10:23:37 03.02.2020

Випуск 04 Огляд подій Ржищівської ОТГ

1. Політичне життя громади: народне віче, дві позачергові сесії й погрози депутатам – усе це лише за перші два тижні цього місяця. 2. Ми запитали, що думають про це люди - відповіді жителів громади. 3. 23 листопада - День па?м'яті жертв голодомо?рів. У Ржищівській громаді вшановували загиблих у ті роки. 4. 21 листопада – День Гідності і Свободи. У Ржищеві відбулося покладання квітів і перегляд фільму «Невидимий батальйон». 5. З 100-річчям вітали іменинницю у Ржищеві, а із 90-річчям - у Гребенях . 6. Близько 30 гостей із Київщини взяли участь у прес-турі для обміну досвідом. 7. Завершено ремонт трьох доріг: у Юшках, Піях та Ржищеві. 8. У Ржищівській громаді відзначали День працівників сільського господарства. 9. Інтелектуальна гра Брейн-ринг 10. Оновлення «Асорті». 11. Відбулося професійне свято працівників культури та народних майстрів. 12. У Ржищівському професійному ліцеї відомі шефи готували вишукані страви. 13. 12 цуценят шукають дім! Візьміть собі вірного друга на радість!

15:32:38 26.11.2019

Випуск 03 від 08.11.2019

У випуску: 1. Не відбулася чергова сесія. Відбулася зустріч депутатів і громади. 10 листопада у Ржищеві відбудеться Народне віче. 2. Минули 75 роковини з Дня визволення України від нацистських окупантів. У Ржищеві відбувся урок пам’яті та покладання квітів. 3. У громаді кипить робота: у Ржищеві за минулий тиждень розпочато реконструкцію водопостачання і будівництва амбулаторії, було встелено тротуари та нанесено нову розмітку. 4. Розпочато асфальтування вулиці Нова у Юшках та Троїцької у Ржищеві та Підгірної у Півцях. 5. У Півцях виконано освітлення двох вулиць, а на території школи зрізано аварійні дерева. 6. Відбулося навчання за Європейською програмою U-lead, а тим часом ремонт триває у будівлі ЦНАПу триває і вдень і вночі. 7. У Дніпро випустили 27 тисяч товстолобиків. Зариблення відбулося за ініціативи підприємців. 8. Озеленення центральної вулиці Ржищева - рослини надав Володимир Крезуб 9. У Ржищеві вітали працівників соціальної сфери. 10. 70 дітей з усієї громади зібралися на святкування Хелловіна. 11. У Ржищеві депутат міської ради у нетверезому стані з погрозами прийшов до іншого депутата. 12. На Панорамній у Ржищеві відбулася зустріч представників влади і громади – відзначали нову дорогу.

08:37:10 11.11.2019

Випуск 02 від 27.10.2019

У випуску: 1. 77 (позачергова) сесія Ржищівської міської ради 2. Завершився конкурс для юних художників «Мальовничі куточки Ржищівської громади» 3. Спортивні перемоги у футболі та боротьбі 4. Золоте весілля – Алла і Михайло Шевченко із Ржищева відсвяткували 50 років подружнього життя! 5. У Півцях відсвяткували 45-річчя школи! 6. Ржищівський інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував перший рік роботи. 7. Книжкова вечірка 8. Ремонт Центру надання адміністративних послуг 9. На Легличі поселилися Лебеді

11:47:43 28.10.2019

Випуск 01 від 15.10.2019

У ВИПУСКУ: 1. "Козацькі забави" з нагоди Дня захисника України і Дня українського козацтва. 2. Позачергова сесія Ржищівської міської ради. 3. Жителька Піїв відсвяткувала 105 років! 4. День працівників освіти у Ржищівській ОТГ. 5. Новий лікар у Піївській амбулаторії. 6. Міжнародний день людей похилого віку у Ржищівській ОТГ. 7. День села у Балико-Щучинці. 8. Програма Нelsi у медзакладах Ржищівської ОТГ. 9. Ремонт доріг у Ржищівській ОТГ.

11:45:28 28.10.2019