Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків ворожої атаки на Київщині

Вночі 22 березня у м. Ржищів Київської області внаслідок ворожої атаки частково зруйновано 4-й та 5-й поверхи двох п’ятиповерхових гуртожитків та триповерховий навчальний корпус професійного ліцею з подальшим горінням. О 06:50 пожежі ліквідовано на площі 330 кв.м.

12:45 22.03.2023

ЯК ПОЕЗІЯ ЛІНИ КОСТЕНКО ДОПОМАГАЛА ЗСУ

Днями Ржищів відзначав День народження Ліни Костенко. Оскільки наша талановита поетеса не любить гучних святкувань, ми вирішили зробити благодійні читання її поезії на підтримку ЗСУ.

15:26 21.03.2023

У РЖИЩЕВІ ВІДКРИЛОСЬ ВИРОБНИЦТВО З ПОШИТТЯ СУМОК ТА РЮКЗАКІВ

Україна продовжує героїчне протистояння російському вторгненню. Ворог зруйнував та пошкодив багато підприємств. Деякі з них змінили своє місцезнаходження, переїхавши у більш безпечні регіони України. Так у Ржищівській громаді відкрилось виробництво з пошиття спортивних, дорожніх сумок та рюкзаків. В найближчій перспективі планується відкриття фірмового магазину з продажу даних товарів.

08:19 21.03.2023

АПАРАТНА НАРАДА 20.03.2023

20 березня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів ключових галузей громади. Участь також взяли перший заступник міського голови Юрій Терещенко та секретар ради Оксана Папіженко.

15:20 20.03.2023

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

16 березня 2023 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося (04) чергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 17 членів виконкому. Під час засідання було розглянуто 39 проєктів рішень, у тому числі 4 додаткових:

15:05 16.03.2023

АПАРАТНА НАРАДА 14.03.2023

14 березня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нарадуз із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Міський голова Крістіна Чорненька повідомила про результати сесії, яка відбулася 10 березня, та коротко зупинилася на ключових питаннях (внесено зміни до місцевого бюджету для забезпечення потреб життєдіяльності громади, заслухано звіти старост округів Ржищівської МТГ за 2022 рік, затверджено кілька важливих програм, розглянуто земельні та архітектурно-будівельні питання).Загалом, під час засідання було розглянуто 47 питань, з яких 46 було схвалено, 1 – відправлено на доопрацювання.

14:49 15.03.2023

ВІДНОВЛЕННЯ КИЇВЩИНИ: ПОНАД 11 ТИС. ОБ’ЄКТІВ, ПОШКОДЖЕНИХ ВІЙНОЮ, ВІДНОВЛЕНО ПОВНІСТЮ ТА ЧАСТКОВО

У Київській області продовжуються роботи з відновлення об’єктів, що були пошкоджені та зруйновані внаслідок війни. Загалом відновлено повністю та частково понад 11 000 об’єктів. Про це повідомив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

14:39 15.03.2023

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ

8 та 10 березня відбувся особистий прийом громадян міським головою Крістіною Чорненькою. Зі своіми пропозиціями жителі громади, також, зверталися і в не приймальні дні.

07:47 14.03.2023