Дата: від до Скинути

24 березня відбувся перший етап бігової ліги від Run Ukraine “Десятка Незламності. Київ 2024”, участь у якому взяв наш спортсмен Сергій Бойко

Бігуни зі всієї України зібрались у Києві задля благодійної мети: зібрати на FPV дрони з камерами нічного бачення 10 дюймів для 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.

10:57 26.03.2024

ВОРКШОП ДЛЯ МОЛОДІ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Молодь нашої громади зустрілася з головою Молодіжної ради Маріуполя, керівницею ГО «ЯМаріуполь.Молодь», заступницею голови ГО «Українська асоціація молодіжних рад» Аліною Козицькою.

10:56 26.03.2024

ВІДКРИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУТЗАЛУ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ

23 березня в спортивному залі ДЮСШ відбувся IV етап Відкритого чемпіонату з футзалу Ржищівської МТГ 2011-2012 р.н. На відкритті тренерський склад привітав з Днем народження спортсменку - Марину Усиченко, яка допомогає в проведенні спортивних заходів Дитячо-юнацької спортивної школи.

10:53 26.03.2024

АПАРАТНА НАРАДА 25.03.2024

25 березня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із старостами, а також із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Під час апаратної наради обговорено низку актуальних питань:

10:51 26.03.2024

Оголошення про умови проведення конкурсу для надання підтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства

Управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації інформує про розпочату роботу конкурсної комісії для наданняпідтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства.

10:38 26.03.2024

ТУБЕРКУЛЬОЗ: ФАКТИ ПРО ЗАХВОРЮВАННЯ, ЙОГО СИМПТОМИ, ДІАГНОСТИКА Й ЛІКУВАННЯ

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який проводиться в усьому світі 24 березня. На сьогоднішній день туберкульоз залишається однією з основних інфекційних хвороб у світі, що призводять до смерті. За данними ВООЗ, щодня у світі на туберкульоз хворіють біля 28 тисяч осіб, з них близько 4 тисячі – помирають від туберкульозу. В 2023 році в Україні зареєстрували 19 851 осіб, які вперше захворіли на туберкульоз, зокрема 639 дітей віком 0–14 років і 196 підлітків віком 15–17 років.

09:42 24.03.2024

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування містобудівної документації Детальний план території загальною площею 0,2300 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Київський Шлях в місті Ржищів Обухівського району Київської області,  з метою будівництва автозаправного комплексу з магазином супутніх товарів

18:20 22.03.2024

У РЖИЩІВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ ЗА ЗАГИБЛИМИ 22 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ

Рік тому в ніч на 22 березня 2023 року по ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» вдарило 4 ворожих «шахеди». Внаслідок атаки дронів загинуло дев’ятеро осіб, серед них був студент ліцею – Роман Таран. При виконанні трудових обов’язків, евакуюючи студентів під час ворожого удару, загинули чергові коменданти гуртожитку: Наталія Піпченко та Наталія Нетреба. Під час повторної атаки на місто, рятуючи постраждалих від ударів загинув водій бригади екстренної медичної допомоги з м. Кагарлик – Сергій Медведенко. Від пекельних вибухів загинули двоє мешканців гуртожитку: переселенка з Луганську Тетяна Бердюгіна та Олександр Горгуль, дружина та син якого були тяжко поранені.

12:59 22.03.2024