АПАРАТНА НАРАДА 02.05.2023

2 травня апаратну нараду зі старостами, керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів провів перший заступник міського голови Юрій Терещенко. Під час наради обговорили важливі питання життєдіяльності громади. З головного:

15:12 02.05.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО ПОБУВАВ В УКРАЇНЦІ, ДЕ ВРАНЦІ ВНАСЛІДОК ПАДІННЯ УЛАМКІВ РОСІЙСЬКОЇ РАКЕТИ СТАЛОСЯ ВЛУЧАННЯ В БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК

Голова Київської ОВА Руслан Кравченко побував в Українці, де вранці внаслідок падіння уламків російської ракети є влучання в багатоповерховий будинок.

14:55 28.04.2023

АПАРАТНА НАРАДА 24.04.2023

24 квітня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із старостами, керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів.

16:44 24.04.2023

ПВО "КРИХІТКИ" СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ 2023"

За результатами журі та голосування у соціальних мережах підліткова волонтерська організація "Крихітки" стала ПЕРЕМОЖЦЕМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ 2023», започатковану ГО "Волонтери Закарпаття".

11:34 24.04.2023

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

20 квітня 2023 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося чергове (07) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 15 членів виконкому.

14:41 20.04.2023

АПАРАТНА НАРАДА 17.04.2023

17 квітня апаратну нараду зі старостами, керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів провів перший заступник міського голови Юрій Терещенко. Перш за все Юрій Григорович повідомив, що під час святкування Великодня порушень громадського порядку на території Ржищівської міської територіальної громади не зафіксовано. Далі обговорили найважливіші питання життєдіяльності громади. З головного:

08:19 18.04.2023

У «ГВАРДІЇ НАСТУПУ» З’ЯВИТЬСЯ НОВА ДЕВ’ЯТА БРИГАДА – «ХАРТІЯ»

Міністерство внутрішніх справ України отримало десятки тисяч заяв від добровольців, які хочуть долучитися до «Гвардії наступу». Саме тому вирішили продовжити набір та створити нову бригаду – «Хартію». Про це в ефірі «Єдині новини» повідомила заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

14:28 14.04.2023

ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТА ПАРТНЕРСТВО

Сьогодні, 13 квітня, виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області в особі міського голови Крістіни Чорненької підписав Меморандум про співробітництво та партнерство з координатором проєкту "Активні парки- локації здорової України" Лізою Павленко.

14:38 13.04.2023

ФОНДОМ РОЗВИТКУ «Я ЛЮБЛЮ СТАЙКИ» ПРИДБАНО ПОЖЕЖНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Рік тому назад Фондом розвитку «Я люблю Стайки» був ініційований проект по створенню в селі Стайки пожежної частини. 13 квітня 2023 року - пожежний автомобіль вже в Стайках! Фондом розвитку була проведена робота по збору коштів. Мешканці села, незважаючи на війну та складні фінансові умови, активно донатили кошти. З повідомлення Фонду розвитку «Я люблю Стайки»:

14:36 13.04.2023

У КОВА ПРЕЗЕНТУВАЛИ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНОЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Київській ОВА пройшла розширена нарада щодо формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я регіону. Захід відбувся під головуванням очільника Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка. Серед присутніх – представники Київської ОВА, голови районних військових адміністрацій та територіальних громад, головні лікарі медичних закладів області.

09:02 13.04.2023