КОДА інформує

НАЧАЛЬНИК КИЇВСЬКОЇ ОВА РУСЛАН КРАВЧЕНКО: В УКРАЇНЦІ НА КИЇВЩИНІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНЕ УКРИТТЯ, РОЗРАХОВАНЕ НА ПОНАД 600 ОСІБ

В Українці на Київщині зʼявилося повноцінне сучасне укриття подвійного призначення. Побудували його на території Академічного ліцею № 1. Це перший об’єкт такої складності та перший досвід такого будівництва в цьому місті. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко, який разом із заступником Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимуром Ткаченком відвідали обʼєкт.

10:33:42 28.11.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ЗАДІЯНО 220 ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ ДЛЯ РОЗЧИЩЕННЯ АВТОШЛЯХІВ

Київщина продовжує боротися з негодою. Дорожники працюють у режимі 24/7. Для дотримання безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування Київської області станом на 8:00 задіяно 220 одиниць техніки та 272 працівники. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

18:22:22 27.11.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО ПРОСИТЬ МЕШКАНЦІВ КИЇВЩИНИ ПІД ЧАС НЕГОДИ НЕ ВИЇЖДЖАТИ БЕЗ НАГАЛЬНОЇ ПОТРЕБИ ТА ПОДБАТИ ПРО ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко просить мешканців Київщини під час негоди не виїжджати без нагальної потреби та подбати про літніх людей.

11:04:18 26.11.2023

НА КИЇВЩИНІ НЕМАЄ СПАЛАХУ ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ А – БРИФІНГ КОВА

У Київській області немає спалаху вірусного гепатиту А. Епідемічна ситуація із захворюваності є благополучною. Протягом цього року зареєстровано лише 10 поодиноких випадків захворювання на гепатит А. Про це під час брифінгу повідомила завідувачка відділу епіднагляду та профілактики інфекційних хвороб ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Валентина Ліпчанчук.

11:00:42 25.11.2023

НА КИЇВЩИНІ ДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІНСТИТУТУ ПОМІЧНИКА ВЕТЕРАНА ДОЛУЧИЛИСЯ 6 ТЕРГРОМАД – БРИФІНГ КОВА

Київська область включена до учасників реалізації експериментального проєкту щодо запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя. Проєкт передбачає індивідуальний супровід ментора чи наставника, який працює за принципом «рівний-рівному». Наразі до нього вже долучилися 6 територіальних громад пристоличного регіону. Про реалізацію проєкту «Помічник ветерана» на Київщині розповів під час брифінгу директор Департаменту соціального захисту населення Київської ОВА Ігор Мещан.

09:37:41 23.11.2023

В ІРПЕНІ ЗАПУСТИЛИ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ДРУГУ ЧЕРГУ МОДУЛЬНОГО МІСТЕЧКА «ЛАСТІВКА», РОЗРАХОВАНУ НА 640 МЕШКАНЦІВ

В Ірпені запустили в експлуатацію другу чергу модульного містечка «Ластівка». Вона розрахована на 640 мешканців – внутрішньо переміщених осіб та жителів Ірпінської громади, які втратили своє житло внаслідок російської агресії. У заході взяли участь начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко та мер Ірпеня Олександр Маркушин.

09:29:59 23.11.2023

У РОМАНІВЦІ ЧЕРЕЗ РІЧКУ ІРПІНЬ ВІДКРИЛИ НОВИЙ МІСТ

Сьогодні, 21 листопада, в селі Романівка через річку Ірпінь відкрили новий міст. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко. Міст збудували поруч зі зруйнованим внаслідок повномасштабного вторгнення росіян. У 2022 році під час вторгнення окупантів через нього врятувалися майже 40 тисяч жителів Приірпіння. Для того, щоб мешканці населених пунктів мали транспортне сполучення, одразу після звільнення регіону збудували тимчасову переправу.

19:55:22 21.11.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ПРОТЯГОМ 2022-2023 РОКІВ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ЗАХИСНІ СПОРУДИ В МАЙЖЕ 900 ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

У Київській області протягом 2022-2023 років відремонтували захисні споруди в майже 900 закладах освіти. Сьогодні триває будівництво укриттів подвійного призначення ще в 19 школах та садочках, ремонтують – у 65 закладах освіти. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

13:13:30 20.11.2023