КОДА інформує

ГРУПА «ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ» ПРОВЕЛА ВИЇЗНІ ЗАСІДАННЯ У ВСІХ СЕМИ РАЙОНАХ КИЇВЩИНИ

Робоча група «Прозорість та підзвітність» провела виїзне засідання у Фастівському районі. Наразі такі наради вже відбулися у всіх районах Київщини. Про це повідомив начальник КОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

09:48:03 03.02.2024

РУСЛАН КРАВЧЕНКО ТА ЗАСТУПНИК МІНІСТРА З ПИТАНЬ СТРАТЕГІЧНИХ ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОСТІ ТИМУР ТКАЧЕНКО ПЕРЕВІРИЛИ СТАН ОБЛАШТУВАННЯ УКРИТТІВ НА КИЇВЩИНІ

Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко та заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко перевірили стан облаштування укриттів на Київщині. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

10:55:52 31.01.2024

ВІДБУДОВА КИЇВЩИНИ: У ГОСТОМЕЛІ ВІДНОВЛЮЮТЬ 16-ТИ КВАРТИРНИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК НА ВУЛИЦІ ОСТРОМИРСЬКІЙ

На Київщині триває відновлення об’єктів, що були зруйновані чи пошкоджені внаслідок ведення бойових дій. Зокрема, відновлюють житлові об’єкти коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Один з таких будинків – багатоповерхівка в Гостомелі на вулиці Остромирській, 67.

10:56:57 30.01.2024

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ВЖЕ ВІДНОВИЛИ 109 ОБ’ЄКТІВ МЕДЗАКЛАДІВ

На Київщині вже відновили повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності 109 об’єктів закладів охорони здоров’я. Про це на брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

13:17:34 23.01.2024

У ОБУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ГРУПИ «ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ»

У Обухівському районі відбулося виїзне засідання групи «Прозорість та підзвітність». Засідання відбулося за участю начальника Київської ОВА Руслана Кравченка, першого заступника голови КОДА Миколи Бойка, начальника Обухівської РВА Миколи Кравчука, голів громад та представників правоохоронних органів.

13:16:08 22.01.2024

Руслан Кравченко: На Київщині вже відновили понад третину об'єктів, пошкоджених внаслідок останніх атак росіян

На Київщині вже відновили понад третину об’єктів, пошкоджених внаслідок останніх атак росіян. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

15:44:04 16.01.2024

НА КИЇВЩИНІ ВІДНОВЛЕНО 70 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

На кінець 2023 року в Київській області відновлено 70 закладів дошкільної освіти. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Київської ОВА. Всього на Київщині російськими загарбниками пошкоджено та зруйновано 239 освітніх об’єктів, з них – 86 закладів дошкільної освіти.

15:43:27 16.01.2024

437 команд на Київщині вже зареєструвалися для участі у «Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч»

Шкільні команди представляють 43 громади області. Найбільше команд зареєструвалися для участі у змаганнях з волейболу – 159 команд та футзалу – 138 команд.  Для участі у змаганнях з баскетболу зареєстровано 105 команд, спортивного орієнтування – 19 та 16 команд з черліденгу.

13:15:12 13.01.2024

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ДЛЯ УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІГАХ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ 112 КОМАНД

На Київщині стартували Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч. Це унікальні спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Основна мета – залучити до спорту якомога більше школярів та сформувати у них лідерські якості.  Про це на брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

09:49:06 10.01.2024

НАЧАЛЬНИК КОВА РУСЛАН КРАВЧЕНКО: МЕШКАНЦІ КИЇВЩИНИ МАЮТЬ ПОЧУВАТИСЯ У БЕЗПЕЦІ.

З 28 грудня 2023 року по 6 січня 2024 року посилюються контрдиверсійні та безпекові заходи в області. Рішення ухвалено на раді оборони Київщини. Заходи проводитимуться за участі СБУ, Нацполіції, Нацгвардії та 114 окремої бригади тероборони. На Київщині збільшується кількість блокпостів. Перевірці підлягатимуть місця скупчення людей: торгові центри, супермаркети, вокзали, медичні заклади тощо.

11:07:23 29.12.2023