КОДА інформує

В ІРПЕНІ ЗАПУСТИЛИ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ДРУГУ ЧЕРГУ МОДУЛЬНОГО МІСТЕЧКА «ЛАСТІВКА», РОЗРАХОВАНУ НА 640 МЕШКАНЦІВ

В Ірпені запустили в експлуатацію другу чергу модульного містечка «Ластівка». Вона розрахована на 640 мешканців – внутрішньо переміщених осіб та жителів Ірпінської громади, які втратили своє житло внаслідок російської агресії. У заході взяли участь начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко та мер Ірпеня Олександр Маркушин.

09:29:59 23.11.2023

У РОМАНІВЦІ ЧЕРЕЗ РІЧКУ ІРПІНЬ ВІДКРИЛИ НОВИЙ МІСТ

Сьогодні, 21 листопада, в селі Романівка через річку Ірпінь відкрили новий міст. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко. Міст збудували поруч зі зруйнованим внаслідок повномасштабного вторгнення росіян. У 2022 році під час вторгнення окупантів через нього врятувалися майже 40 тисяч жителів Приірпіння. Для того, щоб мешканці населених пунктів мали транспортне сполучення, одразу після звільнення регіону збудували тимчасову переправу.

19:55:22 21.11.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ПРОТЯГОМ 2022-2023 РОКІВ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ЗАХИСНІ СПОРУДИ В МАЙЖЕ 900 ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

У Київській області протягом 2022-2023 років відремонтували захисні споруди в майже 900 закладах освіти. Сьогодні триває будівництво укриттів подвійного призначення ще в 19 школах та садочках, ремонтують – у 65 закладах освіти. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

13:13:30 20.11.2023

НА КИЇВЩИНІ ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ З НУЛЯ НА МІСЦІ ЗНИЩЕНИХ

У Київській області триває будівництво приватних житлових будинків на місці знищених внаслідок воєнних дій. Наразі вже на 83 об’єктах у 15 громадах пристоличного регіону відбуваються активні роботи. Про це повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко під час наради щодо забезпечення прозорості, підзвітності, управління та якості процесу відбудови житлових будинків на Київщині.

09:07:59 20.11.2023

АГРАРІЇ КИЇВЩИНИ ВЖЕ ЗІБРАЛИ ПОНАД 5 МЛН ТОНН НОВОГО ВРОЖАЮ – БРИФІНГ КОВА (ВІДЕО)

Аграрії Київської області завершують збір урожаю 2023 року. Загалом під цьогорічний урожай було задіяно 1 137,6 тис. га сільськогосподарських угідь. Станом на сьогодні всіма категоріями господарств області зібрано сільськогосподарських культур 5 070 64 тонн нового врожаю на площі 949,14 тис. га. Про це розповіла під час брифінгу начальниця Управління агропромислового розвитку Київської ОВА Ліна Щуревич.

09:06:05 20.11.2023

У КИЇВСЬКІЙ ОВА ПРОВЕЛИ РОЗШИРЕНУ НАРАДУ ЩОДО ВІДБУДОВИ ОБʼЄКТІВ ЗА КОШТИ ФОНДУ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ

У Київській обласній військовій адміністрації відбулася розширена нарада з питань забезпечення прозорості та підзвітності процесу відбудови житла на Київщині. Сьогодні мова йшла про обʼєкти, які відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Це 56 обʼєктів, замовником робіт на яких є КОВА, а саме: житлові будинки, садки, школи, укриття.

16:33:34 15.11.2023

У КОВА ПРОВЕЛИ НАРАДУ ЩОДО ВІДБУДОВИ ОБ’ЄКТІВ UNITED24. РОБОТИ НА НИЗЦІ З НИХ ПЕРЕВІРЯТЬ УЖЕ ЦЬОГО ТИЖНЯ

У Київській обласній військовій адміністрації в рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» провели чергову розширену нараду щодо забезпечення прозорості, підзвітності, управління та якості процесу відбудови житла на Київщині. Нарада відбулася за участі підрядників, які відбудовують обʼєкти за кошти UNITED24,  представників робочої групи «Прозорість та підзвітність», Спостережної ради з питань відбудови.

15:13:23 14.11.2023

ПРЕДСТАВНИКИ КИЇВЩИНИ ПЕРЕДАЛИ БІЙЦЯМ 72-Ї БРИГАДИ 96 ДРОНІВ ТА ІНШЕ НЕОБХІДНЕ ОБЛАДНАННЯ

Представники Київщини відвідали бійців 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців, які сьогодні перебувають на позиціях на Сході. Від Київської ОВА, районів, громад, волонтерів та представників бізнесу передали військовим 96 дронів та інше  необхідне обладнання, не витрачаючи при цьому бюджетних коштів.

12:23:38 14.11.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: У РАМКАХ ЄВІДНОВЛЕННЯ НА КИЇВЩИНІ УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ ЗА МАЙЖЕ 5,5 ТИС. ЗАЯВКАМИ НА 544 МЛН ГРН – БРИФІНГ КОВА

На Київщині в рамках першого етапу програми єВідновлення вже ухвалено  майже 5,5 тис. позитивних рішень на суму понад 544 млн грн. У роботі комісій – ще більше 1,7 тис. заявок. Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

12:07:37 14.11.2023

У БОЯРЦІ ВІДНОВЛЮЮТЬ КОРПУС КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ

У місті Боярка відновлюють лікувальний корпус Київської обласної дитячої лікарні. Роботи здійснюють за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це повідомили в Департаменті регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації.

11:15:22 09.11.2023