Увага! Змінено рахунки по ЄСВ

З метою попередження помилкової сплати коштів єдиного внеску на неналежні рахунки, Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу роботодавців та платників податків, що з 01 жовтня 2019 року сплата єдиного соціального внеску здійснюється  виключно на рахунки, які відкриті територіальним органам ДПС відповідно до адміністративно-територіальних одиниць за місцем реєстрації суб’єкта господарювання.

16:40 07.10.2019

Опитування громадськості щодо діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Київській області

Просимо долучитися до аналізу діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Київській області та оцінити їх ефективність

16:07 04.10.2019