Чергове 12 засідання Виконавчого комітету

17 жовтня 2019 року відбулося чергове (12) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, яке пройшло під головуванням в.о. міського голови К.І.Чорненької.

17:51 17.10.2019

Урочисте підведення підсумків конкурсу дитячого малюнку

16 жовтня з ініціативи Людмили Ганушевич та за підтримки виконуючої обов’язки міського голови Крістіни Чорнетької і депутата Київської обласної ради Руслана Олександровича Кузьменка в приміщенні Ржищівського міського Будинку культури відбулося підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків «Мальовничі куточки Ржищівської громади-2019».

11:34 17.10.2019

Земельна реформа врахує інтереси всіх сторін

У Верховній Раді зареєстрували доповнений проект закону на основі урядового законопроекту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.

13:30 15.10.2019

Увага! Змінено рахунки по ЄСВ

З метою попередження помилкової сплати коштів єдиного внеску на неналежні рахунки, Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу роботодавців та платників податків, що з 01 жовтня 2019 року сплата єдиного соціального внеску здійснюється  виключно на рахунки, які відкриті територіальним органам ДПС відповідно до адміністративно-територіальних одиниць за місцем реєстрації суб’єкта господарювання.

16:40 07.10.2019

Опитування громадськості щодо діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Київській області

Просимо долучитися до аналізу діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Київській області та оцінити їх ефективність

16:07 04.10.2019