У РЖИЩЕВІ ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ

Щороку 8 травня відзначається День пам’яті та примирення для шанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Пам’ятні заходи до цього дня відбулися, напередодні, в селах Ржищівської громади, а сьогодні в парку імені Тараса Шевченка відбувся мітинг-реквієм та відкриття Меморіалу слави та пам’яті «УКРАЇНА НЕСКОРЕНА», який розповідає про цивільних жертв та військові втрати Ржищівської громади у війні росії проти українського народу.

15:07 10.05.2023

9 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ЄВРОПИ

8 травня Президент України підписав указ про відзначення Дня Європи 9 травня. Володимир Зеленський наголосив, що щороку українці 9 травня будуть вшановувати "нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. Єдність, яка наближає мир".

15:04 09.05.2023

АПАРАТНА НАРАДА 08.05.2023

08 травня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. З головного:

15:02 09.05.2023

АРХІВИ НЕ МОВЧАТЬ! АРХІВИ СВІДЧАТЬ!

8 травня - День Пам’яті та примирення, 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Сьогодні спільно з країнами Європейського Союзу ми віддаємо шану тим, хто пройшов через пекло Другої світової війни. Українці одними з перших відчули на собі її масштаби та жорстокість і боролися з нацизмом до перемоги. Нині вже 440 днів українці ведуть бій проти чергової ідеології зла – рашизму. Ціна Перемоги завжди жорстка – мільйони, тисячі загиблих і скалічених доль, поранення, зруйновані та спалені цілі міста та села.

14:47 08.05.2023

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Понад 40 000 домогосподарств 382 громад, зокрема 145 – прифронтових та деокупованих, отримали насіння овочів для весняної посівної через Агентство США з міжнародної допомоги (USAID). Організацію логістики насіння забезпечує Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ).

13:32 08.05.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ВЛАДА НА ВСІХ РІВНЯХ ПРАЦЮЄ НАД ВИРІШЕННЯМ ЖИТЛОВИХ ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Влада на всіх рівнях робить усе, щоб люди, які через агресію росіян покинули свої домівки, змогли в короткі терміни адаптуватися і жити нормальним життям. Про це наголосив голова Київської ОВА Руслан Кравченко під час виїзного засідання Міжфракційного депутатського об’єднання «ВПО України».

19:22 04.05.2023

НА КИЇВЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ НАДАВАТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ БЕЗКОШТОВНУ СТОМАТОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ В РАМКАХ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ

У Київській області триває надання військовослужбовцям безкоштовної стоматологічної допомоги в рамках пілотного проєкту. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Київської ОВА.

19:22 04.05.2023

РОЗШИРЮЄМО СПЕКТР ЯКІСНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ В РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Здоров’я майбутньої матері та дитини найцінніший скарб. Доступні й фахові консультації у сфері гінекології та педіатрії – на вагу золота. Надати якісні медичні послуги для мам та немовлят важливо ще на етапі планування родини. Тепер такі послуги на крок ближче для жителів Ржищівської громади. Оскільки, очільниця Ржищівської громади, Крістіна ЧОРНЕНЬКА та директор КНП «Ржищівський міський центр ПМСД» Ржищівської міської ради, Яна ТИХОМИРОВА підписали меморандум про співпрацю з Юрієм АНТИПКІНИМ, директором Інституту педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України.

15:16 02.05.2023