ВІРЮ В НАШУ СВЯТУ ПЕРЕМОГУ!!!

Літературний духовно-патріотичний конкурс «Вірю в нашу Святу Перемогу!» проводився з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді Київщини, розвитку творчих здібностей дітей, виховання в його учасників почуття гордості за Україну й український народ, підйому патріотичного духу молоді в умовах війни. Конкурс присвячений воїнам-захисникам наших одвічних цінностей: воля, незалежність, мир, духовність, культура, національні традиції.

11:27 17.05.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ПІВЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ!

За повідомленням директора агропромислового господарства "УСПІХ" А.Булиги, з 17 по 21 травня 2023 року на території сіл Яблунівка та Півці ТОВ Компанія "Еталон - 2007" буде проводити обробіток посівів озимого ріпаку від шкідників препаратом Атік, виробник DEFENDA.

11:26 17.05.2023

ПРЕДСТАВНИКИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ ВІДВІДАЛИ БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ ПРОГРАМИ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

10-12 травня в мальовничому місті Переяслав відбувався базовий тренінг програми "Молодіжний працівник" в Київській області. Базовий тренінг є першим навчальним рівнем програми "Молодіжний працівник" Молодіжний працівник - Youth Worker Ukraine.

11:23 17.05.2023

МЕМОРІАЛ СЛАВИ ТА ПАМ’ЯТІ «УКРАЇНА НЕСКОРЕНА»

Нещодавно у Ржищеві був презентований Меморіал слави та пам’яті «УКРАЇНА НЕСКОРЕНА», створений зусиллями жителів Ржищівської міської територіальної громади для увічнення пам’яті героїв, що віддали своє життя, захищаючи незалежність та суверенітет нашої країни в часи російсько-української війни, яку розпочав російський агресор в лютому 2014 року.

11:22 16.05.2023

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

15 травня відбулося 9 засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному були розглянуті питання: про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері по відношенню до малолітнього сина; про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері по відношенню до малолітньої доньки; про затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

11:18 16.05.2023

АПАРАТНА НАРАДА 15.05.2023

15 травня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із старостами, а також із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. З головного:

09:19 16.05.2023

СІМЕЙНИЙ ВІКЕНД З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМ’Ї

Ось так весело минула у нас неділя, 14 травня. Сімейний вікенд вдався на славу. Тож хочемо привітати всіх з Міжнародним днем сім'ї і побажати щастя, взаєморозуміння та щасливих моментів для кожної родини. Так хочеться, щоб на обличчі діток сяяли щирі посмішки, а небо було чистим та безхмарним

10:34 15.05.2023

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНА!

На чемпіонаті Київської області з боксу серед юнаків та дівчат 2009- 2010 р.н. ім.ЗТ Корольова І.Г. у ваговій категорії 40 кг, що відбувся у м. Бровари 11-13 травня, І місце виборов Сергій БОЙКО (тренер Павло Ляшенко).

10:31 15.05.2023

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ В ГІНЕКОЛОГІЧНОМУ КАБІНЕТІ

Українська жінка зберігає ДНК нашої нації та продовжує рід. І у нас чудова новина для всіх жінок Ржищівської громади. Перебування в гінекологічному кабінеті завжди пов’язане зі стресом, і щоб створити більш комфортні умови для відвідувачів, керівники медичного закладу постійно працюють над оновленням старого обладнання.

10:29 15.05.2023