ДПС інформує

Власники ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном сплатили майже 5 млн грн у червні, - О. Загорський

У червні 2020 року надходження від сплати за ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами склали 4,9 млн грн, що на 849 тисяч гривень або 21% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Зокрема, він зазначив, що на території регіону діє 12292 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в тому числі: алкогольними напоями – 6831, тютюновими виробами – 5461 ліцензія.

14:43:18 23.07.2020

За що можуть штрафувати під час карантину?

ГУ ДПС у Київській області інформує, що відповідно до Закону України від 30 березня 2020 року № 540-IX, за порушення податкового законодавства, вчинені з 1 березня 2020 року по останній день місяця, в якому завершується карантин, штрафні санкції не застосовуються, але є винятки.

15:37:56 22.07.2020

Кількість новостворених платників у червні  свідчить про поступове відновлення економічної активності бізнесу Київщини, - Олександр Загорський

Як зазначив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський, вже другий місяць поспіль приріст платників до минулорічного показника становить понад 7 тисяч або 4,1%.

15:36:13 22.07.2020

Олександр Загорський: «7,3 млрд  грн - таку суму спрямували платники податків Київщини до місцевих бюджетів»

У січні - червні 2020 року до місцевих бюджетів від платників податків пристоличного регіону надійшло 7,3 млрд  грн. Такі дані навів в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Він зазначив, що дохід бюджетів збільшився на 503,4 млн грн, порівняно з аналогічним періодом минулого року.  За словами Загорського, найбільші суми податкових платежів та зборів забезпечили платники, зареєстровані на території Бориспільського управління – 1,2 млрд грн, Києво-Святошинського та Білоцерківського управлінь – 1,2 млрд грн та 1,1 млрд грн відповідно.

15:35:29 22.07.2020

Суб’єкт господарювання самостійно обирає вид РРО (програмний та/або апаратний) для використання

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що у зв’язку з запровадженням з 01 серпня 2020 року програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), законодавством не встановлено обмежень щодо використання суб’єктом господарювання наряду з апаратним РРО програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО).

15:51:49 17.07.2020

3 01 серпня 2020 продавці підакцизних товарів  у чеку РРО зобов’язані зазначати коди товарної підкатегорії  згідно з УКТ ЗЕД

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу що з 01.08.2020 року СГ, які здійснюють розрахункові операції, зобов’язані проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або через програмні РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування товарів (послуг) (із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

15:51:25 17.07.2020

Триває тестування безкоштовного програмного рішення «Програмний реєстратор розрахункових операцій (тестова версія)»

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що з 15.07.2020 субєктам господарювання надається можливість тестувати роботу безкоштовного програмного рішення «Програмний реєстратор розрахункових операцій (тестова версія)» та направляти у разі наявності зауваження/пропозиції щодо його функціоналу на адресу: prro@tax.gov.ua.

15:50:26 17.07.2020

Фізична особа, яка продала вантажний автомобіль іншій ФО, зобов’язана подати податкову декларацію

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що пунктом 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України (далі ПКУ) передбачено, що обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник отримував доходи від операцій продажу (обміну) майна, дарування, дохід від яких відповідно до розд. IV ПКУ не оподатковується, оподатковується за нульовою ставкою та/або з яких при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок відповідно до розд. IV ПКУ.

08:33:53 17.07.2020

Подання повідомлення про прийняття працівника на роботу

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що Порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.06. 2015  №413 (далі - Порядком № 413).

08:33:26 17.07.2020

На підставі яких документів визначаються коди товарів та послуг для заповнення податкових накладних

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє,  що платниками у податкових накладних зазначаються в окремих рядках обов’язкові реквізити, зокрема, код товару згідно з УКТ ЗЕД, а для послуг – код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду (п.п. «і» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України (далі - ПКУ)).

08:32:31 17.07.2020