СПЛАТА ЄДИНОГО ПОДАТОКУ ПІДПРИЄМЦЯМИ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2023 РОКУ

За даними Державної податкової служби Київської області  на території Ржищівської МТГ зареєстровано 571 фізична особа – підприємець, з них за 9 місяців  2023 року сплачували податки – 408 осіб.

11:56 16.10.2023

12 жовтня 2023р. відбулося чергове засідання архітектурно- містобудівної ради при виконавчому комітеті Ржищівської міської ради за участю представників Обухівського РУ ГУ ДСНС.

На порядку денному обговорювалася містобудівна документація "Детальний план території на вулиці Петра Сагайдачного села Малий Букрин, Ржищівської МТГ Обухівського району Київської області"

16:45 12.10.2023

АПАРАТНА НАРАДА 03.10.2023

03 жовтня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду зі старостами, а також із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Насамперед, міський голова представила колегам нового начальника служби у справах дітей та сім’ї - Марію Мушенок, яка до цього працювала головним спеціалістом служби та певний час виконувала обов’язки керівника. Під час наради керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, озвучили проблемні питання та визначили пріоритети на поточний тиждень. З головного:

10:46 04.10.2023

Що потрібно знати власникам домашніх тварин про сказ

В час інформаційних технологій та інтернетизації майже кожен власник домашньої тварини черпає безліч інформації з мережі Інтернет і, власне, дійсно розуміється в питаннях утримання свого улюбленця. Незважаючи на таку високу обізнаність, у власників можуть виникати нові питання щодо утримання улюбленців або профілактики інфекційних захворювань на які треба знову шукати відповіді. Тому хочемо звернути увагу громадян на законодавчі акти щодо правил та умов утримання тварин в домашніх умовах.

10:39 04.10.2023

ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 03.10.2023

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ржищівської міської територіальної громади.

16:10 02.10.2023

Компенсації роботодавцям за працевлаштування зареєстрованих безробітних

Щоби підтримати бізнес під час війни та працевлаштуванню безробітних осіб, держава пропонує суб’єктам господарювання низку активних програм, які реалізовує служба зайнятості. Роботодавцям надаються наступні компенсації:

16:09 02.10.2023

До уваги суб’єктів господарювання!

Обухівське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р. № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» (далі – Постанова № 690) затверджено порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки та внесені зміни до порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».

16:07 02.10.2023