Дата: від до Скинути

ПРО РОБОТУ МЕРЕЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ ПРИ ВІДКЛЮЧЕННІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В РЖИЩІВСЬКІЙ МТГ

Російськими військовими системно обстрілюються об'єкти енергетичної інфраструктури. На випадок виникнення екстреної ситуації, для забезпечення безперебійної подачі води у житлові будинки та підприємства Ржищева Виконавчим комітетом Ржищівської міської ради разом з КП «КПП м.Ржищева» розроблено План забезпечення об’єктів критичної інфраструктури резервними джерелами живлення

09:51 21.11.2023

АПАРАТНА НАРАДА 20.11.2023

20 листопада апаратну нараду зі старостами, керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів провела міський голова Крістіна Чорненька. Під час наради обговорили важливі питання життєдіяльності громади. Зокрема, стан забезпечення протиожеледною сумішшю населених пунктів громади, придбання масла для генераторів, підготовку до проведення різдвяних та новорічних свят та ін.

09:45 21.11.2023

У Центрі надання адміністративних послуг – новий номер телефону

Мешканці Ржищівської громади зможуть звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області для консультації та інформації з питань надання адміністративних послуг за новим номером телефону: 093-048-33-70,  діє також стаціонарний номер (04573) 2-12-74 .

09:44 21.11.2023

АГРАРІЇ КИЇВЩИНИ ВЖЕ ЗІБРАЛИ ПОНАД 5 МЛН ТОНН НОВОГО ВРОЖАЮ – БРИФІНГ КОВА (ВІДЕО)

Аграрії Київської області завершують збір урожаю 2023 року. Загалом під цьогорічний урожай було задіяно 1 137,6 тис. га сільськогосподарських угідь. Станом на сьогодні всіма категоріями господарств області зібрано сільськогосподарських культур 5 070 64 тонн нового врожаю на площі 949,14 тис. га. Про це розповіла під час брифінгу начальниця Управління агропромислового розвитку Київської ОВА Ліна Щуревич.

09:06 20.11.2023

Удосконалено порядок надання грантів за програмою «Власна справа»

Кабінетом Міністрів України внесені зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу . Нововведення розширюють можливості для використання грантових коштів, зменшують кількість документів, які необхідно надати банку для підтвердження витрат. До того ж скасовуються граничні суми надання грантів протягом одного періоду подання заяв, уточнюється низка положень для підприємців-ветеранів, для яких спрощується отримання та використання грантових коштів.

09:04 20.11.2023

ПРЕДСТАВНИКИ КИЇВЩИНИ ПЕРЕДАЛИ БІЙЦЯМ 72-Ї БРИГАДИ 96 ДРОНІВ ТА ІНШЕ НЕОБХІДНЕ ОБЛАДНАННЯ

Представники Київщини відвідали бійців 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців, які сьогодні перебувають на позиціях на Сході. Від Київської ОВА, районів, громад, волонтерів та представників бізнесу передали військовим 96 дронів та інше  необхідне обладнання, не витрачаючи при цьому бюджетних коштів.

12:23 14.11.2023

Вступай до тероборони Київської області! Захищаємо своїх пліч-о-пліч зі своїми!

Продовжуємо набір до 114-ї окремої бригади територіальної оборони. Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine. Запрошуємо разом з побратимами захищати свій дім та країну! Приєднавшись до нас ви гарантовано пройдете навчання в найкращих навчальних центрах ТРО та отримаєте повний комплект спорядження.

12:08 14.11.2023

АПАРАТНА НАРАДА 13.11.2023

13 листопада міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із старостами, а також із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Міський голова, насамперед, привітала начальника міського фінансового управління Євгенію Іванівну Сухомлин з днем народження, а також вручила Подяку консультанту роботодавця Кагарлицького управління Обухівської філії КОЦЗ Лесі Войтенко з нагоди професійного свята.

15:17 13.11.2023

Оголошення про конкурсний відбір виконавця робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області відповідно до статей 122, 128 Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Ржищівської міської ради Київської області «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 3211300000:69:017:0148, що підлягає продажу»  від 13 жовтня 2023 року № 2400-41-08  проводить відбір виконавця робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

22:14 09.11.2023

Вірусний гепатит А та його профілактика

За повідомленням МОЗ України з 17 жовтня по 06 листопада поточного року  на Вінничині зафіксовано спалах вірусного гепатиту А. Лабораторно підтверджено 245 випадків, госпіталізовано 182 людини. Поодинокі випадки захворювання зафіксовані і в інших регіонах України.

11:19 09.11.2023