ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 12.09.2023

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ржищівської міської територіальної громади.

09:39 11.09.2023

СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ

Упродовж 5 - 7 вересня в місті Бровари проходив чемпіонат Київської області з боксу серед юніорів та юніорок 2008-2009 р.н. Продемонструвавши відмінну фізичну форму та високий рівень підготовки, вихованець боксерського клубу "Ржищів" БОЙКО Сергій виборов перше місце у ваговій категорії 44 кг та став чемпіоном Київської області (тренер Павло Ляшенко).

09:37 10.09.2023

НАШІ СПОРТСМЕНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Цього року День фізичної культури і спорту України проходило під гаслом "НЕЗЛАМНІ". Святкові заходи розпочалися ще 7 вересня в Обухівська районна державна адміністрація , де відзначили кращих викладачів фізичного виховання нашої громади. 9 вересня у Ржищеві провели змагання з легкої атлетики. Задля чесного і справедливого визначення переможців всіх учасників було розподіленно на категорії:

09:34 10.09.2023

СУЧАСНЕ, НОВЕ ОБЛАДНАННЯ В ГІНЕКОЛОГІЧНОМУ КАБІНЕТІ ПМСД

Для покращення якості обслуговування жінок Ржищівської громади придбали новий кольпоскоп Сканер МК-200 з цифровою відеосистемою вартістю 195000 грн. Цей апарат суттєво допоможе діагностувати та виявляти патології жіночих органів на ранніх стадіях. Від початку 2023 року власними силами Ржищівського міського центру ПМСД було закуплено і введено в експлуатацію таке обладнання:

09:30 08.09.2023

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД "СІМ'Я" У ПІЇВСЬКОМУ ТА ГРУШІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

06 вересня на території Піївського та Грушівського старостинських округів Ржищівської громади працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостами сіл проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

09:29 08.09.2023

ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

4 вересня 2023 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося (13) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 15 членів виконкому. На порядку денному було п’ять проєктів рішень, що потребували термінового вирішення:

13:26 05.09.2023

АПАРАТНА НАРАДА 04.09.2023

04 вересня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із старостами, а також із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Під час наради керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, озвучили проблемні питання та визначили пріоритети на поточний тиждень. З головного:

13:24 05.09.2023

ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ АНДРІЯ ЄРМАКА

У новому форматі 29 серпня відбулося засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.  У рамках розширеної зустрічі під головуванням керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака відбулося безпосереднє спілкування з представниками територіальних громад регіонів нашої країни, першим з яких стала Херсонська область.

14:45 01.09.2023