Дата: від до Скинути

У ЗНАК ПОШАНИ ОРГАНІЗУЙМО ЖИВИЙ КОРИДОР СЛАВИ ДЛЯ НАШОЇ ГЕРОЇНІ - ОЛЕНИ ДУДЧЕНКО

Шановні мешканці Ржищівської громади! Завтра, 13 серпня, у Ржищеві попрощаються із українською захисницею Оленою Олександрівною ДУДЧЕНКО. Закликаємо всіх у знак пошани та вдячності приєднатись до коридора Слави та провести нашу Героїню в останню її дорогу (вказано орієнтовний час):

11:39 12.08.2023

ПІШЛА ІЗ ЖИТТЯ СПРАВЖНЯ ПАТРІОТКА ТА ЗАХИСНИЦЯ УКРАЇНИ ОЛЕНА ДУДЧЕНКО

Трагічна звістка надійшла сьогодні до Ржищівської громади - пішла із життя справжня патріотка та захисниця України, ржищівчанка Олена ДУДЧЕНКО. ДУДЧЕНКО Олена Олександрівна, народилася 08 квітня 1976 р. у Ржищеві, у вчительській родині, тож і своє життя присвятила цій благородній справі. Маючи гарні організаторські здібності, будучи безмежно закоханою у свою професію, вона швидко здобувала прихильність у своїх учнів та користувалася заслуженим авторитетом серед колег.

14:12 11.08.2023

Пенсійний фонд України інформує

За яких умов неповний місяць роботи зараховується до страхового стажу як повний? Відповідно до частини третьої статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж в Україні обчислюється в місяцях.

14:07 11.08.2023

Запобігти стресовим ситуаціям у сімʼях військових та допомогти їм у комунікації із ЗСУ: у Міноборони презентовано соцпроєкт «Родинам захисників»

Соціальний проект «Родинам захисників» покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ. «Ідея виникнення з’явилася під час нашого активного спілкування з родинами військовослужбовців, які наразі перебувають у зоні активних бойових дій. Найчастіше у сімей мобілізованих виникають питання, наприклад, через відсутність звʼязку із захисником протягом кількох днів, брак комунікації з командуванням частини, недостатність поінформованості про те, куди звертатися за підтримкою. Тому ми обʼєднали зусилля Міноборони, Генштабу, інститутів громадянського суспільства та розробили прості рекомендації з відповідями на найчастіші запитання. Проект візуалізовано у достатньо інформативний буклет та відповідні три відеоролики соціальної реклами, які покликані допомогти сімʼям військових», - зазначила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

16:38 10.08.2023

Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради інформує про засоби реабілітації, якими можуть забезпечити громадян

На виконання п.15 Постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 № 321 “Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку” (із змінами), управління соціального захисту населення інформує про повернені засоби реабілітації, які можуть бути передані для забезпечення осіб, комплектування пунктів прокату зазначених засобів до закладів та установ, які надають соціальні послуги населенню.

11:35 10.08.2023

КИЇВЩИНА ПРОДОВЖУЄ ВІДБУДОВУ

Київська область – одна з найбільш постраждалих внаслідок російської військової агресії. Загалом було від початку повномасштабного вторгнення рф у регіоні було пошкоджено та зруйновано понад 27 тисяч об’єктів, серед яких основну частку складає житло – 24,5 тисячі. Головним завданням Київської обласної військової адміністрації є відновлення критичної інфраструктури та відбудова житла, щоб мешканці могли якнайшвидше повернутися до своїх осель та жити в належних соціально-побутових умовах.

15:20 09.08.2023

У ЗНАК ПОШАНИ ОРГАНІЗУЙМО ЖИВИЙ КОРИДОР СЛАВИ ДЛЯ НАШОГО ЗЕМЛЯКА ТА ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА ДУДКИ

Шановні мешканці Ржищівської громади! Завтра, 10 серпня, у Ржищеві попрощаються із загиблим бійцем Олександром ДУДКОЮ. Закликаємо жителів громади у знак пошани та вдячності приєднатись до коридора Слави та провести нашого Героя в останню його дорогу (вказано орієнтовний час):

15:13 09.08.2023

ДЕРЖПРАЦІ РОЗПОЧАЛА ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ "ВИХОДЬ НА СВІТЛО!"

Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо. Розраховуючи на збільшення прибутків та відсутність зобов’язань обидві сторони трудового договору наражають себе на ризики, про існування яких вони навіть не здогадуються. Для працівників ризиків набагато більше, проте для роботодавця ж вони набагато більше коштують.

09:45 09.08.2023

ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 10.08.2023

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ржищівської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії 10 серпня 2023 року з 8.30 до 19.30 у таких населених пунктах:

09:44 09.08.2023