ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАХОДУ (РЕЙДУ) "СІМ'Я"

01.08.2023 року, на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме: на території Піївського та Півецького старостинських округів, працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно з старостами сіл проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я». В ході проведення рейду обстежено 3 сім’ї соціально незахищених категорій на вихованні та утриманні яких перебуває 5 дітей.

09:28 02.08.2023

ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ржищівської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії 02 серпня 2023 року з 8.30 до 19.30 у таких населених пунктах:

09:27 02.08.2023

31 СЕРПНЯ В РЖИЩЕВІ ПРОВЕДУТЬ ОГЛЯДИ ФАХІВЦІ ОБЛАСНОГО КИЇВСЬКОГО ШКІРВЕНДИСПАНСЕРУ

Переконайтеся в безпеці своїх родимок. Виявлення небезпечних утворень на ранніх стадіях – рятує життя. Періодично до Ржищева приїздять спеціалісти Обласного Київського шкірвендиспансеру, щоб провести безплатні консультації та дерматоскопію для жителів Ржищівської громади. Дерматоскопія є необхідною процедурою для кожного з нас. Завдяки їй лікар може визначити наявність небезпечних з точки зору онкології новоутворень на шкірі.

16:02 01.08.2023

ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

01 серпня 2023 року під головуванням виконуючого обов’язки міського голови, першого заступника міського голови Юрія Терещенка відбулося (11) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 10 членів виконкому.

16:00 01.08.2023

АПАРАТНА НАРАДА 31.07.2023

31 липня апаратну нараду зі старостами, керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів провів перший заступник міського голови Юрій Терещенко. Під час наради обговорили важливі питання життєдіяльності громади. З головного:

11:01 01.08.2023

Від пекаря до дата-аналітикині: Мінцифра запускає Дія.Освіта за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа

17 травня Міністерство цифрової трансформації запустило масштабний проєкт Дія.Освіта. Це національна едьютейнмент-платформа актуальних знань і навичок, де можна безоплатно навчатися, опанувати нову професію та ознайомитися з актуальними вакансіями.

10:58 01.08.2023