НА КИЇВЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЄКТ НОВОГО ГЕРБА ТА ПРАПОРА ОБЛАСТІ

У Київській обласній військовій адміністрації презентували перші напрацювання геральдистів нового герба та прапора області депутатам Київської облради, керівникам громад та мерам міст. Далі – буде широке обговорення в громадах.

10:20 25.07.2023

«Кара-Даг»: піднімемо прапор над Кримом

«Кара-Даг» – 15 бригада оперативного призначення Національної гвардії України. Бійці бригади виконують бойові завдання під командуванням полковника Дмитра Власенка.  24 лютого 2022 року особовий склад приступив до виконання бойових завдань, вів оборонні дії в населених пунктах Мелітополь, Молочанськ, Токмак, Кам’янське, Мала Токмачка.

10:13 25.07.2023

НА КИЇВЩИНІ ВІДНОВЛЕНО ВЖЕ ПОНАД 12 ТИСЯЧ ОБʼЄКТІВ – БРИФІНГ НАЧАЛЬНИКА КОВА РУСЛАНА КРАВЧЕНКА

Київська область – одна з найбільш постраждалих внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації. Загалом зруйновано та пошкоджено більше 27 тисяч об’єктів, із яких понад 24 тисячі – житловий фонд. Про процес відбудови в регіоні розповів під час брифінгу начальник Київської ОВА Руслан Кравченко. «Основне завдання, яке стоїть перед Київською обласною військовою адміністрацією, – швидко та якісно відновити зруйноване та повернути людей до їхніх осель. Наша мета: не просто відновити, а зробити краще, ніж було», – наголосив очільник обладміністрації.

13:25 24.07.2023

ВІТАЄМО РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановна Крістіно Іванівно! Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня народження. Стояти на чолі великої громади, ще й у такий непростий час – почесна, але і дуже відповідальна місія, яка потребує енергії та самовіддачі. Це складна праця, що вимагає прийняття важливих та часто нелегких рішень. Цінуємо Ваш професіоналізм, компетентність, людяність, щирість і щедрість душі! Ваша цілеспрямованість та незламність викликає велику повагу.

08:33 22.07.2023

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

20 липня 2023 року під головуванням виконуючого обов’язки міського голови, першого заступника міського голови Юрія Терещенка відбулося чергове (10) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 15 членів виконкому.

16:10 20.07.2023

АПАРАТНА НАРАДА 20.07.2023

20 липня апаратну нараду зі старостами, керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів провів перший заступник міського голови Юрій Терещенко. Під час наради обговорили важливі питання життєдіяльності громади. З головного:

16:00 20.07.2023

УВАГА! КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!

Повідомляємо жителям та гостям Ржищівської громади про те, що фахівцями Миронівської філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» у Ржищеві на міському пляжі було проведено дослідження за мікробіологічними показниками проб води, що були відібрані 11 липня. В результаті було виявлено, що індекс ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищено втричі, а це свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Тому рекомендуємо жителям та гостям громади тимчасово утриматись від купання на міському пляжі.

16:16 19.07.2023

ЦИФРОВІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ УСИНОВЛЕННЯ

Діти мають жити та виховуватись в родинах! Однією з послуг, яку Мінсоцполітики цифровізує спільно з Міністерство цифрової трансформації України, є послуга з усиновлення.

15:58 19.07.2023

БРИГАДА «ХАРТІЯ» ПРОДОВЖУЄ ПРИЙМАТИ ДО СВОЇХ ЛАВ ДОБРОВОЛЬЦІВ

Гранатометник, оператор БпЛА, снайпер і навіть пекар – є велика кількість спеціальностей, із якими ви можете бути корисними в цій війні. У бригаді вам підберуть той фах, який максимально відповідатиме вашим здібностям та досвіду.

15:51 17.07.2023