РЖИЩІВЧАНКА ЮЛІЯ ГРИГОРЯК ОТРИМАЛА ПРЕМІЮ ГОЛОВИ КОДА

Доброю традицією в Київській обласній державній адміністрації стало проведення урочистостей і відзначення найкращих з кращих у спортивній галузі, тих, які зробили свій помітний внесок у розвиток спорту на Київщині, тих, на чию честь майорить жовто-блакитне знамено та лунає державний славень на найпрестижніших подіумах світу. З вітальними словами виступив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, привітавши всіх з Днем фізичної культури та спорту та вручив нагороди кращим спортсменам Київщини.

20:15:39 20.09.2021

РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА ЗУСТРІЧАЛА ФАКЕЛЬНУ ЕСТАФЕТУ "ВСЕСВІТНІЙ БІГ ЗАРАДИ ГАРМОНІЇ"

11 вересня Ржищівська громада зустрічала факельну естафету «Всесвітній біг заради гармонії» – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі з 1987 року у понад 100 країнах світу. В Україні Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться вже 30 років з метою налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни. За цей час його учасники подолали близько 55000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали понад 380 000 наших співвітчизників.

13:46:11 14.09.2021

У РЖИЩЕВІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО СПОРТУ

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. З нагоди цього свята 10 вересня 2021 на стадіоні ДЮСШ відділу освіти відбулося спортивно розважальне свято, в якому взяли участь учні дев'яти загальноосвітніх навчальних закладів та студенти чотирьох закладів освіти різних рівнів акредитації нашої громади .

13:39:08 14.09.2021

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД КИЇВЩИНИ НА ТЕМУ: «АКТИВНІ ПАРКИ - ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ"

2 серпня в Управлінні молоді та спорту Київської ОДА відбулася онлайн-нарада з представниками територіальних громад Київщини щодо реалізації на території Київської області соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» в рамках програми Президента «Здорова Україна».

11:07:05 03.08.2021

КОМАНДА КИЇВЩИНИ ПОСІЛА ПЕРШЕ МІСЦЕ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

29-30 червня 2021 року в місті Луцьк відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Команда Київщини посіла перше місце. В складі команди Київщини брала участь наша землячка Тетяна ЧОРНОВОЛ , яка здобула 2 місце з бігу на 1500 метрів та 2 місце з бігу на 800 метрів.

15:25:48 05.07.2021

МОЛОДІЖНІ АКТИВІСТИ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ЗАХОДІ ДО ДНЯ МОЛОДІ

25 червня 2021 року всі дороги вели до міста Бучі, а саме: до Пластового вишкільного центру, де зібралася молодь Київщини на святкування обласного свята до Дня Молоді, під гаслом «Молодіжна політика. Київщина. Децентралізація».

09:05:44 28.06.2021

31 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТЮТЮНОПАЛІННЯМ

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я та відзначається щорічно 31 травня. В цей день по всіх країнах проходять антитютюнові акції.

14:26:54 31.05.2021