для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Новини

РЖИЩІВЧАНКА ТЕТЯНА ЧОРНОВОЛ ВИБОРОЛА СРІБЛО НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ!

Після перемог з бігу на 1500 м та 3000 м у м.Конельяно (Італія) спортсменка Київської обласної ШВСМ виступила у Регіональному (Зональному)Чемпіонаті Італії серед дорослих (м.Падуя) і посіла ІІ місце у забігу на 800 м-2:11.60.

17:04:34 17.05.2022

ВІТАЄМО ТЕТЯНУ ЧОРНОВОЛ ІЗ БРОНЗОЮ!

22 січня 2022 року в м Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Ржищівчанка Тетяна Чорновол здобула бронзову медаль на дистанції 1500 м. Щиро вітаємо юну спортсменку та бажаємо успіхів та перемог!

14:46:31 23.01.2022

МОЛОДІЖНА РАДА В ДІЇ

За сприяння начальника відділу молоді та спорту Оксани Акутіної 22 грудня відбувся круглий стіл для делегованих представників нового скликання Молодіжної ради Ржищівської громади.

17:02:15 23.12.2021

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ГРОМАДИ

14 грудня 2021 року в конференцзалі Ржищівського міського будинку культури відбулося перше засідання делегованих представників учнівсько-студентського самоврядування навчальних закладів громади до нового складу Молодіжної ради.

13:45:32 15.12.2021

СПОРТИВНІ НОВИНИ: ВІЛЬНА БОРОТЬБА

4 грудня 2021року вихованці з вільної боротьби Ржищівської ДЮСШ взяли участь у відкритій першості спортивно-культурного комплексу профкому ВАТ «Київський КПК» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат в місті Обухів.

16:58:53 08.12.2021

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Сьогодні на стадіоні Ржищівської ДЮСШ відбулись дві чергові гри Чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд Вищої Ліги, регіон Південь.

18:43:13 23.10.2021