ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ БЛАГОДІЙНОГО МАРАФОНУ

22 травня 2021 року в актовій залі міської ради відбулася зустріч організаторів Благодійного забігу »Марафон Життя» з волонтерами. Благодійний забіг »Марафон Життя» відбудеться у місті Ржищеві 6 червня 2021 РОКУ на підтримку дітей з особливими потребами та інвалідністю. Хочемо подякувати всім, хто зареєструвався та відгукнувся допомогти провести в нашому місті добру справу. Зареєструвалося 40 осіб - це діти, молоді люди, викладачі, спортсмени і просто жителі нашої громади.

15:11:40 24.05.2021

Вітаємо команду Ржищівської ОТГ, яка посіла третє місце у Відкритому Чемпіонаті Кагарлицького району з футболу сезону весна-осінь

За підсумками Відкритого Чемпіонату Кагарлицького району сезону ВЕСНА-ОСІНЬ 2020 року призові місця розприділилися  наступним чином а саме: Перше місце ФК "ДРУЖБА" с. Мирівка (Кагарлицький район); Друге місце  ФК СФГ "ГОЩІВСЬКЕ" с. Григорівка (Обухівський район); Третє місце ФК "КОЛОС" Ржищівська обєднанна територіальна громада. ГС "Кагарлицька районна федерація футболу"

10:01:30 19.11.2020