Оголошення. Новини. Плани.

У РЖИЩЕВІ ВІДКРИТО WORKOUT-МАЙДАНЧИК ТА МІНІ-ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ

9 листопада відбулося відкриття об’єктів спортивної інфраструктури м.Ржищева в рамках обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, а саме: міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42х22 м з двома тренажерами – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями у Ржищівському ОЗО «Лідер» та Workout тренажерний майданчик у Ржищівському ОЗО «Гармонія».

10:29:02 10.11.2020

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РЖИЩІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА»

29 жовтня на нараді викладачів Ржищівської мистецької школи, заступник ржищівського міського голови Юрій Терещенко оголосив результати конкурсного відбору на заміщення посади директора КЗ «Ржищівська мистецька школа» та представив колективу її директора - РИЖОВУ АННУ ОЛЕГІВНУ, яка  народилася  в с. Стайки, має вищу музичну освіту, понад 10 років працювала керівником вокальної студії  в Палаці Культури «Енергетик» м.Українка.

10:17:32 30.10.2020

76-РІЧНИЦЯ ВИГНАННЯ НАЦИСТІВ З УКРАЇНИ

29 жовтня делегація від виконавчого комітету Ржищівської міської ради на чолі із Юрієм Терещенком - заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, у складі працівників відділу культури і туризму, територіального центру та членів міської ради ветеранів, вшанували  пам`ять жертв нашого народу у боротьбі проти нацизму, загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та поклали квіти до пам`ятника загиблим воїнам та загиблим односельчанам.

10:12:57 30.10.2020

Мистецьку програму до ювілею поетеси Ліни Костенко "Немов чарівні декорації" перенесено

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на виконання розпорядження виконуючої обов`язки міського голови від 11 березня 2020 року №121 «Про запровадження карантину на території Ржищівської міської ОТГ» та відповідно до наказу начальника відділу культури і туризму від 12 березня 2020 року № 07 «Про запровадження карантину в закладах культури Ржищівської міської ОТГ» закладам культури Ржищівської міської ОТГ з 12 березня до 3 квітня 2020 р. заборонено проведення всіх масових заходів та призупинено освітній процес в Ржищівській дитячій музичній школі.

09:14:08 17.03.2020