Оголошення. Новини. Плани.

Як продукти з #добровозика потрапляють до переселенців?

Щодня до Ржищівського гуманітарного штабу надходять заяви-запити від тимчасово переміщених осіб про надання продуктової допомоги. В заяві переселенці, обов’язково, вказують кількість осіб в родині та в яких продуктах є потреба.

16:06:27 16.05.2022

НЕМАЄ МЕЖ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ

Керівник Народного ансамблю танцю «ДИВОСВІТ» - Тетяна Дудич (з 2004 року член Національної хореографічної спілки України) у жовтні 2021 року пройшла курс навчання за програмою підвищення педагогічної кваліфікації «Сучасні підходи до викладання хореографічних дисциплін в дитячому хореографічному колективі» та отримала Сертифікат про завершення навчання за підписом Героя України, народного артиста України, Лауреата національної премії України ім. Т.Шевченка, Академіка НАМУ, професора, Голови Національної хореографічної спілки України Мирослава ВАНТУХА.

18:47:35 26.10.2021

КНИГА ПАМ’ЯТІ ВИДАТНИХ ЛЮДЕЙ РЖИЩІВЧИНИ

З метою увічнення пам’яті видатних людей Ржищівського краю, було створено редакційну колегію з погодження проекту щодо видання друком «Книги пам’яті видатних людей Ржищівщини ХХ століття». Ініціатором видання книги стала творча активістка міста Ржищів, музейник – Любов ГУЛОВА.

13:47:54 22.10.2021

КРУГЛИЙ СТІЛ ПО ПИТАННЯМ ОБЛІКУ, ЗБЕРЕЖЕННЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ЕКСПОНУВАННЯ МУЗЕЙНИХ ПРЕДМЕТІВ

19 жовтня відбувся круглий стіл «Актуальні питання обліку, збереження, дослідження та експонування музейних предметів» у приміщенні Ржищівського музею образотворчого мистецтва ім. Івана -Валентина Задорожного.

13:46:11 22.10.2021

Пам’яті кобзаря Василя Литвина присвячується: «ЙОГО ЛЮБОВ, СВІТЛО, ПІСНЯ, СЛОВО ЖИТИМУТЬ ЗАВЖДИ!» (2021)

7 квітня 2017 року пішов в інший світ Василь Степанович Литвин (1941–2017), кобзар, мудрець, великий українець, світла людина, лицар українського народного духу, заслужений артист України, вчитель, духовний наставник, Батько для багатьох нас, творець Стрітівської кобзарської школи, член Історичного клубу «Холодний Яр».

20:49:33 07.04.2021

"ТОП - твої обов'язки та права". Онлайн зустрічі 01 квітня о 13.00 з представником відділу зв'язків з громадськістю - Сергієм Безпальчуком.

Управлінням молоді та спорту Київської облдержадміністрації спільно з представниками відділів зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Київської області та міста Києва, а також Київським обласним молодіжним центром реалізується проект «ТОП – твої обов’язки та права».

16:09:52 25.03.2021