Оголошення

Оголошення про умови проведення конкурсу для надання підтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства

Управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації інформує про розпочату роботу конкурсної комісії для наданняпідтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства.

10:38:38 26.03.2024

ТУБЕРКУЛЬОЗ: ФАКТИ ПРО ЗАХВОРЮВАННЯ, ЙОГО СИМПТОМИ, ДІАГНОСТИКА Й ЛІКУВАННЯ

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який проводиться в усьому світі 24 березня. На сьогоднішній день туберкульоз залишається однією з основних інфекційних хвороб у світі, що призводять до смерті. За данними ВООЗ, щодня у світі на туберкульоз хворіють біля 28 тисяч осіб, з них близько 4 тисячі – помирають від туберкульозу. В 2023 році в Україні зареєстрували 19 851 осіб, які вперше захворіли на туберкульоз, зокрема 639 дітей віком 0–14 років і 196 підлітків віком 15–17 років.

09:42:42 24.03.2024

22 БЕРЕЗНЯ - РОКОВИНИ ТРАГЕДІЇ У РЖИЩЕВІ

Минає рік з моменту трагічних подій, що сталися у Ржищеві 22 березня 2023 року. Тоді внаслідок підступної нічної атаки російських ударних безпілотників загинули люди, десятки були поранені. Значних руйнувань зазнали навчальний корпус та два гуртожитки ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

09:37:23 22.03.2024

Вітання міського голови з Днем українського добровольця

Шановна громадо! Сьогодні ми вшановуємо усіх мужніх чоловіків та жінок, які за покликом серця, з глибоким почуттям громадянського обов’язку, узяли до рук зброю та стали щитом на захисті України.  В усі найважчі часи в нашої історії завжди знаходились відважні люди, які добровільно ставали до лав війська, аби оборонити рідну землю від ворога.

15:09:46 14.03.2024

Збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу!

Щороку навесні в Україні здійснюють торгівлю пролісками та іншими ранньоквітучими рослинами. На сьогодні вже більша частина первоцвітів належить до категорії рідкісних і зникаючих рослин та занесені до Червоної книги України а саме: всі види сон-трави, тюльпан дібровний, шафран сітчастий, первоцвіт дрібний, проліска сибірська, горицвіт весняний та інші.

14:36:02 05.03.2024

BRAMA: Захист українського інформаційного простору

Війна за інформаційний простір Війна з Росією ведеться не лише на полі бою, але й в інформаційному просторі. Російська пропаганда та дезінформація загрожують національній безпеці України, розпалюючи ворожнечу, сіючи паніку та підриваючи довіру до влади. Проєкт BRAMA: Сила в єднанні

11:00:33 01.03.2024