ЧОРНОБИЛЬ ГОВОРИТЬ ТИШЕЮ - МИ МАЄМО ПОЧУТИ..
Шановні учасники ліквідації аварії, шановні жителі громади! 26 квітня - День Чорнобильської катастрофи. Сьогодні минає 40 років від трагедії, яка назавжди змінила історію України і світу. Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя, рятуючи інших. Висловлюємо глибоку вдячність ліквідаторам - за мужність, самопожертву і силу духу. Серед ліквідаторів були і ржищівчани. Наші земляки працювали в зоні відчуження, брали участь в евакуації населення, забезпечували життєдіяльність постраждалих територій, виконували небезпечні роботи на станції та навколо неї. Вони їхали туди, де було найстрашніше, часто не до кінця усвідомлюючи рівень загрози - але з глибоким відчуттям обов’язку і відповідальності.09:29:26 26.04.2026








