Сказ – особливо небезпечне захворювання

Сказ – особливо небезпечне, гостре, заразне, надзвичайно важке і невиліковне захворювання, яке неминуче закінчується смертю. Хворіють на нього люди і всі теплокровні тварини  як свійські, так і дикі.Особливо небезпечні лисиці.

14:56:27 01.02.2024

Борт 54

З метою вшанування жертв трагедії 18 січня 2023 року, під час якої загинуло 14 людей та отримали поранення 25 осіб, Міністерство внутрішніх справ України презентувало документальний проєкт «Борт 54». Під час страшної авіатрощі загинуло керівництво та працівники МВС, пілоти ДСНС, жителі Броварів.

16:24:13 31.01.2024

БЮДЖЕТ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ-2024: ДОПОМОГА ЗСУ, ЗВІТИ ТА ПЛАНИ

Протягом 2022 – 2023 років за рахунок коштів місцевого бюджету постійно надавалась допомога Збройним Силам України. Захист нашої Вітчизни та Перемога  у війні проти російського загарбника є нашим пріоритетом, тож Ржищівська громада намагається робити все можливе для підтримки ЗСУ.

15:13:25 31.01.2024

Укренерго інформує: вимоги щодо охорони електричних мереж та умов виконання робіт в межах охоронних зон електричних мереж

Правилами охорони електричних мереж (Правилами), затвердженими Постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня 2022р. № 1455, з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму встановлені вимоги щодо охорони об’єктів та обмеження щодо використання земельних ділянок в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі.

15:03:11 31.01.2024

Запрошуємо долучитися та взяти участь у проекті «Я серед своїх»

Мета проєкту «Я серед своїх» - надання безкоштовної підтримки дітям та молоді, що постраждали від війни в Київській, Чернігівській, Житомирській і Сумській областях через створення безпечного та освітнього простору для розвитку та реалізацію програми "Я серед своїх". Проєкт направлений на дітей віком 9-15 років, на їх батьків, а також дорослих від 18 років, яку будуть залучені до проєкту як волонтери і пройдуть необхідне навчання.

13:08:11 29.01.2024

Лайфхаки від ДТЕК Київські регіональні електромережі: як економити на світлі від 200 грн/місяць

Лічильник «День/Ніч» допомагає платити за світло менше, споживаючи електроенергію вночі. Тому ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує замовити цей прилад і пропонує практичні поради, як з його допомогою за мінімальних зусиль зберігати від 200 гривень на місяць.

14:55:01 25.01.2024

Державна програма «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» на регіональному рівні через програму «Власний дім».

Відповідно до Указу Президента України від 27 березня 1998 р. № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», постанови Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 1998 р. № 1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» (далі – Постанова) та інших законодавчих актів у всіх областях були створені Фонди підтримки індивідуального житлового будівництва на селі з метою поліпшення житлових умов сільських мешканців через державну програму «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» на регіональному рівні через програму «Власний дім».

14:42:59 25.01.2024

Насіння овочів для посівної в рамках проєкту «Згуртовані громади»

Шановні мешканці Ржищівської міської територіальної громади! Запрошуємо взяти участь у проєкті «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад (далі: ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).  Розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року. В межах цієї ініціативи заплановано здійснити передачу насіння від різних насіннєвих компаній домогосподарствам, де є можливим обробіток земельних ділянок.

08:41:11 24.01.2024

Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн-опитування

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

15:26:05 23.01.2024