ДПС інформує

Як повернути або врахувати в рахунок наступних платежів суму надмірно сплаченого ПДФО?

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що для здійснення повернення надміру або помилково сплачених сум грошових зобов’язань та пені платнику податків необхідно подати заяву про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку з доходів фізичних осіб, які повертаються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за звітний календарний рік за результатами проведення перерахунку його загального річного оподатковуваного доходу) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми та/або пені.

14:37:05 10.07.2020

Офіційне працевлаштування - гарантія соціального захисту

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення та  інформує, що офіційне працевлаштування і легальна заробітна плата мають ряд беззаперечних переваг для найманих працівників.

14:36:33 10.07.2020

Нарахування земельного податку та орендної плати за землю фізичним особам (громадянам)

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що плата за землю є обов’язковим платежем, який входить до складу податку на майно, а справляється вона у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

14:36:27 10.07.2020

Документ, який підтверджує внесення річної плати за ліцензію

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до ст. 16 Закону України від 19.12.1995 №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) контроль за сплатою річної плати за ліцензії здійснюється органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України видавати ліцензії на виробництво або імпорт, експорт спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, оптову торгівлю спиртом, оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Для здійснення контролю суб’єкт господарювання (у тому числі іноземний суб’єкт господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) подає зазначеному органу копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.

14:35:45 10.07.2020

Зміни у застосуванні РРО

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 № 533-ІХ (далі – Закон №533)  перенесено терміни набуття чинності Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» від 20.09.2019  №128-ІХ  (далі – Закон № 128) та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» від 20.09.2019  №129-ІХ (далі – Закон № 129). Згідно п.п. 4 та 5 розд. І Закону №533 набрання чинності Законами №128 та №129 відтерміновано:

14:34:08 10.07.2020