ДПС інформує

Як подаються письмові пояснення/скарги на рішення комісії та копії документів при зупиненні реєстрації ПН в ЄРПН

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що письмові пояснення/скарги на рішення комісії та копії документів при зупиненні реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних подаються до контролюючого органу в електронному вигляді у форматі XML за наступними формами:

15:15:10 14.07.2020

Як заповнюється уточнюючий податковий розрахунок ф.1ДФ

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.

13:22:03 13.07.2020

Своєчасно сплатіть задекларовані податки

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що деклараційна кампанія 2020 року завершилась і податкові зобов'язання, визначені фізичними особами у поданих  деклараціях, повинні бути сплачені до 01 жовтня 2020 року.

13:21:55 13.07.2020

Чому не можна використати систему «кеш-бек» задля нечесної конкуренції

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що з 01 січня 2021 року покупці товарів (послуг), купуючи товар на суму, яка перевищує 850 грн, можуть перевірити наявність виданого їм фіскального чеку на сайті ДПС, а у разі його відсутності там - подати скаргу в Електронному кабінеті.

13:20:20 13.07.2020

З 01 січня 2021 роздрібна (оптова) торгівля рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, повинна здійснюватися за наявності ліцензій

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що ст. 15 Закону України від 19.12.1995 №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) оптова торгівля на території України алкогольними напоями та тютюновими виробами,  та роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами, можуть здійснюватися суб’єктами господарювання (у тому числі іноземними СГ, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності за наявності у них ліцензій.

13:20:08 13.07.2020

Розпочато списання заборгованості минулих років по єдиному соціальному внеску ( ЄСВ)

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з червня місяця поточного року розпочато списання  недоїмки зі сплати ЄСВ фізичним особам – підприємцям, які перебувають на загальній системі оподаткування та особам, які провадять незалежну професійну діяльність.

14:40:52 10.07.2020

Дії ФОП, щодо яких до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що підставою для зняття фізичної особи – підприємця (далі - ФОП)  як платника податків з обліку у відповідному контролюючому органі є відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП за її рішенням.

14:39:42 10.07.2020

За перше півріччя 2020 року платники території обслуговування Білоцерківського управління пристоличної податкової спрямували до зведеного бюджету понад 2 млрд. гривень

Про це повідомив очільник Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Василь Зеленський. За його словами, порівняно з показниками аналогічного періоду минулого року, надходження до бюджетів усіх рівнів зросли на 7,5% або 141 млн. гривень.

14:39:26 10.07.2020

Документи для отримання пільги щодо сплати земельного податку

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що фізичні особи, які мають право на отримання пільг щодо сплати земельного податку (незалежно від кількості земельних ділянок у їх власності), повинні  подати до контролюючого  органу за місцем знаходження земельної ділянки або за місцем знаходження будь-якої з земельних ділянок, що знаходяться у власності такої особи (якщо у власності є декілька земельних ділянок) заяву довільної форми про застосування пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу (посвідчення особи з інвалідністю першої або другої групи, пенсійне посвідчення (за віком), посвідчення батьків багатодітної сім’ї (які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років), посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», посвідчення особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», посвідчення «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (1-3 категорія): договір оренди землі,оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства:

14:38:43 10.07.2020

Коли запрацює механізм «кешбеку»?

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що з 01 січня 2021 року для споживачів запроваджується механізм компенсації коштів, сплачених за придбаний товар (послугу), якщо при покупці було надано розрахунковий документ, інформація щодо якого відсутня в базах даних ДПС (далі – механізм «Кешбек»).

14:38:10 10.07.2020