ВІТАЮ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, КОЛЕГИ!

Шановна Ржищівська громадо, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення та громадських організацій, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Сьогоднішній день – це свято усіх, хто любить свій край, дбає про нього і захищає. В реаліях сьогодення перед нами постає безліч нових викликів, а це – велика відповідальність за якісне життя у своїй громаді. Дякую кожному, хто має честь працювати у цій команді, вдячна партнерам у громадському секторі і бізнесу, небайдужим мешканцям, які щоденно сумлінно працюють на благо Ржищівської громади, за витримку, розуміння, відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків.

09:49 07.12.2023

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ РОДИН РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні Україна знаходиться у стані війни із росією. Наша свобода, наше майбутнє та майбутнє наших дітей вирішується саме в цей історичний момент. Наші військові на полі бою дають гідну відсіч ворогу, наближаючи нашу Перемогу, а ми, тримаючи тил та мобілізувавши наявні ресурси, намагаємося підтримати наших захисників. Ми спільно воюємо проти ворога, кожен на своєму фронті. Ржищівська міська рада Київської області частину коштів місцевого бюджету також спрямовує на підтримку військовослужбовців (членів їх родин) та на інші заходи з оборони нашої громади.

08:54 07.12.2023

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ КРІСТІНИ ЧОРНЕНЬКОЇ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України та ветерани війн! Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України! Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. Сьогодні у їхніх лавах не лише професійні військовослужбовці, а й вчителі, будівельники, лікарі, водії, енергетики, які з початку повномасштабного вторгнення, не вагаючись ні на хвилину, взяли до рук зброю і стали на захист нашої країни. Пишаємося кожним із вас!

09:21 06.12.2023

FUTURE PERFECT: В УКРАЇНІ СТАРТУЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ З ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Мовна програма Future Perfect реалізовується Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа.

12:09 05.12.2023

Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці

Так само, як пасок безпеки у автомобілі не гарантує відсутності аварій, але значно знижує ризик травм, трудовий договір не гарантує абсолютного недопущення порушень, але значно підвищує захист прав працівників. Трудовий договір є юридичним інструментом, що забезпечує захист прав працівників у разі їх порушення.

12:05 05.12.2023

Як система безоплатної правничої допомоги допомагає постраждалим від домашнього насильства

Від початку 2023 року система безоплатної правничої допомоги понад 1,5 тис. разів надавала допомогу зі зверненням до суду людям, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі. У понад 1,4 тис. випадків така допомога надавалася  жінкам, у майже 120 випадках – чоловікам).

12:00 05.12.2023

Постраждалі від домашнього насильства можуть отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката: куди звертатися

Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Які послуги надає система БПД, як ними скористатися та куди звертатись — пояснюємо далі.

15:03 01.12.2023

Рятувальники Обухівського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну  роботу серед жителів Ржищівської громади

З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 29 листопада  рятувальники Обухівського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну  роботу серед жителів Ржищівської громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті та надали рекомендації, щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення.

09:42 30.11.2023