Робота в період карантину

Щоденна рубрика - знайомство з роботами І-В Задорожного

Монументальний вітраж для денного освітлення в інтер'єрі верхньої станції Київського фунікулеру, 1984 р. Автор: ІВАН-ВАЛЕНТИН ЗАДОРОЖНИЙ Це розкіш – милуватися 12 кольоровими вітражами із литого скла на верхній станції столичного фунікулеру. Це техніка, коли кожен модуль скла відливається вручну або видувається. Склу, товщиною від 5 до 30 мм також надається поверхнева фактура, яка заломлює світло і підсилює виразність. Для скріплення скла використовується цементний розчин і металева арматура.

11:29:18 13.04.2020

Фоторeпортаж  майстрині прикладного мистeцтва  із сeла Уляники ЄВЛАХ  ВІРИ  ПЕТРІВНИ

Майстриня – вишивальниця. Народилася в с.Уляники  05.02.1941 року,  дe і сьогодні проживає.  Всe життя важко трудилася на колгоспній  фeрмі,  має троє  дітей, п`ять онуків, та двоє правнуків.

14:42:24 08.04.2020

Продовжуємо знайомити вас з майстринями  Ржищівської громади. ВОВКОТРУБ  ЄВГЕНІЯ  ПЕТРІВНА:

- «Не уявляю життя без вишивки. А навчила вишивати  мене бабуся,  ще у 12 років. І з того часу я вишиваю вже більше 70 років. Вишила 5 коврів, безліч подушок,  різноманітних картин, сорочок, жіночих, чоловічих, безліч рушників, скатертин. А ще я вмію в'язати крючком, вишивати бісером, в'язати спицями. Навчила вишивати своїх дітей,внуків,правнуків.»

14:10:10 08.04.2020

Фотовиставка картин художниці Наталії Музики

Дорогі друзі! До вашої уваги фото виставка картин художниці, яка народилася в с. Пії у 1958 році. Навчалась в РХСШ ім. Т.Г.Шевченка в 1970-1977 р.р. Навчання у Московському текстильному інституті, на факультеті прикладного мистецтва. У 1984р.була переведена на Київський вечірній факультет Львівського поліграфічного інституту, по закінченні якого у 1989 р. одержала диплом Учасник Республіканських виставок.

14:11:54 06.04.2020