Київська обласна служба зайнятості інформує

Стартує новий набір в проєкт "Крила" у Ржищівській громаді

Участь - безкоштовна. Хто може взяти участь у проєкті?  Жінки від 18 років, які мешкають в Ржищівській громаді, непрацевлаштовані або ті, хто має нестійку, сезонну зайнятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.

09:41:52 11.09.2023

Безкоштовне навчання за напрямом «Монтаж санітарно-технічних систем і устаткування» за сприяння Державної служби зайнятості, ПРООН та уряду Німеччини

Державна служба зайнятості і ПРООН за підтримки Уряду Німеччини запрошують на безкоштовне навчання за напрямом монтажу санітарно-технічних систем і устаткування. Професія сантехніка завжди буде затребуваною на ринку праці, оскільки будівлі вимагають постійного обслуговування систем водопостачання, каналізації та опалення. Будівництво комунікацій також потребує професійного монтажу та обслуговування. Щоб допомогти стати кваліфікованим фахівцем у сантехнічній галузі, Державна служба зайнятості спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, за фінансової підтримки Уряду Німеччини, створили безкоштовний курс для всіх бажаючих за напрямом «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

13:30:12 22.08.2023

Гранти для ветеранів: можливість розпочати власну справу або розвивати бізнес

Успішно стартувала нова урядова програма для ветеранів та їх подружжя.  Учасники бойових дій можуть отримати гранти від 250 тис грн до 1 млн грн на старт або розвиток власного бізнесу.

13:15:23 22.08.2023

ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

Професійна орієнтація осіб, які звернулися до державної служби зайнятості, здійснюється шляхом професійного інформування, професійного консультування, проведення професійного відбору та професійної діагностики.

15:51:10 07.08.2023

Чи можна отримати ваучер на здобуття робітничої професії, якщо вже є вища освіта?

Нагадаємо, що ваучером є документ, який дає особі право на проходження одного з видів навчань. Таким навчанням також може бути перепідготовка за робітничою професією. Правові питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 (із змінами, далі – Порядок).

09:23:30 02.08.2023

Понад 1100 нових робочих місць буде створено на Київщині завдяки проєкту «єРобота»

Мікрогрант на старт або розвиток бізнесу отримають ще 24 мешканці Київщини. Вони стали черговими переможцями програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» за підсумками 11-го у цьому році періоду подачі заяв, який тривав з  19 червня по 2 липня. Грантові кошти планують спрямувати на відкриття кавярень, продуктових магазинів, медичних кабінетів загальної практики, швейних майстерень та цехів, у сферу будівництва тощо.

09:32:27 28.07.2023

Послуги служби зайнятості для ВПО

З початку повномасштабного вторгнення послугами Київської обласної служби зайнятості скористались 2,4 тис. внутрішньо переміщених осіб, з яких працевлаштовано 564 особи.

09:12:30 26.07.2023

172 роботодавця Київщини отримали компенсацію витрат за працевлаштування ВПО

Київський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

10:18:23 25.07.2023