Київська обласна служба зайнятості інформує

Ваучер на навчання за сприяння державної служби зайнятості

Ваучер – це документ, що видається одноразово та дає особі право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Право на отримання ваучера надається особам, які мають професійно-технічну або вищу освіту та не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні.

18:37:02 21.02.2023

НОВІ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ РОБОТОДАВЦІВ

Для активізації ринку праці та зростання зайнятості серед населення уряд затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних, яким складно знайти роботу. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року. Фінансові механізми підтримки роботодавців зазначені в пункті 1 Розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2622-IX. Відповідно до активних програм зайнятості, роботодавці отримуватимуть певні пільги за працевлаштування окремих категорій осіб.

08:16:20 16.02.2023

КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Розмір та термін виплати допомоги по безробіттю визначаються для кожної особи індивідуально і залежать від наявного страхового стажу людини, її заробітної плати (доходу), причини звільнення та тривалості безробіття. Мінімальний розмір допомоги для застрахованих осіб, які протягом 12 місяців перед реєстрацією в центрі зайнятості мають страховий стаж менше семи місяців – 1000 грн. Максимальний розмір допомоги не може перевищувати мінімальну заробітну плати, встановлену на 1 січня календарного року (цьогоріч –6700 гривень).

15:00:57 07.02.2023

До уваги роботодавців, які використовують працю іноземців та осіб без громадянства

У зв’язку з набранням чинності Закону України від 21.09.2022 № 2623-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні і надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном», внесено зміни до ст. 42 Закону України «Про зайнятість населення», яка регламентує працевлаштування іноземців на території України.

15:57:56 01.02.2023

Як отримати cтатус безробітного і що для цього потрібно?

Безробітнім вважається особа віком від 15 до 70 років, яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів як джерела існування, готова та здатна приступити до роботи. Такий статус потрібно отримати офіційно, звернувшись до центру зайнятості з необхідним пакетом документів.

11:26:08 06.01.2023

Як шукати роботу?

Пошук роботи – це теж робота. Одне з основних правил, які варто пам’ятати розпочинаючи пошуки саме “своєї” роботи.  Для початку потрібно визначити, що для вас означає “підходяща робота”? Для цього зважте 3 складові – Хочу, Можу, Наявність попиту.

09:54:16 15.11.2022

ЯКІ ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ У ЗАКОНОДАВСТВІ ПРО ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ?

Сфера зайнятості продовжує адаптуватися до нових викликів у бік підвищення ефективності активних програм та доступності надаваних послуг. Значним кроком на цьому шляху стало ухвалення 21.09.2022 р. Закону України № 2622-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці». Зокрема, змінилися підходи до умов, тривалості та розмірів виплати допомоги по безробіттю.

21:22:17 01.11.2022

Увага: на ринку праці активізувались шахраї

Під виглядом звичайної роботи псевдороботодавці залучають кандидатів до участі в сумнівних схемах та виманювання коштів у довірливих громадян та іноземців. Здебільшого портрет кандидата, на якого розраховує сумнівний роботодавець, і спосіб заманювання в тенета — схожі у всіх шахраїв, оскільки вони конкурують між собою та змагаються за увагу шукачів. Тож будьте уважні та оминайте вакансії таких компаній: Шлюбні агенції

21:08:38 20.10.2022

Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості є працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Станом на 14.10.2022 Київська обласна служба зайнятості допомогла 522 ВПО та тим, хто перебуває на територіях проведення бойових дій розірвати трудові відносини з роботодавцями, які припинили діяльність, для отримання статусу безробітного та подальшого пошуку роботи.

14:17:59 19.10.2022