Київська обласна служба зайнятості інформує

На Київщині на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано понад 284,5 млн грн

Триває подача заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу за програмою «Власна справа» у межах проєкту «єРобота». З початку 2024 року на Київщині прийнято 218 позитивних грантових рішень на суму понад 52,5 млн грн млн грн, які передбачають створення близько 500 нових робочих місць.

13:38:19 10.04.2024

З 1 квітня збільшується розмір компенсацій роботодавцям

З 1 квітня 2024 року, відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік», мінімальна заробітна плата в Україні підвищиться до 8 тис. гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою. Зокрема, підвищиться розмір компенсацій роботодавцям.

11:07:51 29.03.2024

Стартує останній 7 набір в проєкт "Крила" у Ржищівській громаді. Участь - безкоштовна.

Хто може взяти участь у проєкті?  Жінки від 18 років, які мешкають в Ржищівській громаді, непрацевлаштовані або ті, хто має нестійку, сезонну зайнятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.

09:14:36 16.03.2024

Скористатися ваучером на навчання і стати затребуваним спеціалістом можна вже сьогодні

Як ніколи актуальною у наш час є можливість підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Мова йде про програму видачі ваучера. Ваучер на безкоштовне навчання – це унікальна можливість підвищити свій фаховий рівень або здобути нову професію чи спеціальність за допомогою Державної служби зайнятості.

10:23:43 04.03.2024

Запрошуємо роботодавців пройти опитування, яке проводиться Міністерством економіки України разом Міжнародною організацією з міграції.

Опитування проводиться з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках. Ваші відповіді дозволять проаналізувати перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливості та існуючі бар’єри на ринку праці.

08:53:45 22.02.2024

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Міністерством економіки та Міністерством цифрової трансформації реалізовано можливість подання роботодавцем заявки на отримання компенсації за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю через портал електронних послуг ДІЯ. Послуга надається Державною службою зайнятості.

15:58:17 20.02.2024

Майже 16 тис. громадян скористалися послугами служби зайнятості Київщини з початку 2024 року

7,5 тис. клієнтів мали статус безробітного, з них 1,9 тис. осіб (або 26%) - молодь у віці до 35 років. 1,4 тис. роботодавців області надали інформацію про 4 тис. вакансій 1,2 тис. громадян працевлаштовано 190 громадянам було видано ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та розширення можливостей для працевлаштування. 117 клієнтів проходили професійне навчання

15:56:41 20.02.2024