Обережно: “РЕДАН”

Останнім часом в Україні виявлено активність нового молодіжного руху, який набирає популярності в містах України. Вказана течія складається здебільшого з молоді неформальної зовнішності: довге фарбоване волосся, вподобання до «аніме», відповідних групах у «TikTok» та інші атрибути, пов’язані із ними. Конкретна ідеологія відсутня, але полягає у тому, щоб дати відсіч тим, хто їх пригнічує.

15:29:51 07.03.2023

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З СОЦІАЛЬНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ПРОЄКТУ «ПРОФІЛАКТИКА ТА РЕАГУВАННЯ НА СГН В УКРАЇНІ»

6 березня 2023 року в Ржищівській територіальній громаді, відбулася зустріч з соціальними працівниками проєкту «Профілактика та реагування на СГН в Україні» Всеукраїнської громадської організації "Жіночий консорціум України" за підтримки Норвезької Народної Допомоги (NPA). Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

13:41:31 07.03.2023

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) "СІМ'Я" У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Вплив сім’ї на дитину не тільки унікальний, але й багато в чому незамінний. Формування особистості у сім’ї відбувається у природних умовах, батьки тут для дитини – найближчі люди, з якими вона постійно спілкується та яким повністю довіряє.

18:11:48 23.02.2023

У КІЛЬКОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВЕЛИ РЕЙД "СІМ'Я"

16 лютого 2023 року, на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме: в м.Ржищеві, с.Стайки, с.Стрітівка, с.Балико Щучинка, працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостами вищевказаних сіл проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

15:09:04 17.02.2023

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) "СІМ'Я" У СЕЛІ СТРІТІВКА

На території Ржищівської міської територіальної громади, а саме в селі Стрітівка, 13.02.2023 року, працівники служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зІ старостою села та сімейним лікарем провели профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

19:20:07 13.02.2023

Запрошуємо вас поділитись своїм досвідом надання онлайнової психологічної та правової допомоги в умовах війни РФ проти України та додати історію про вашу лінію допомоги/гарячу лінію у публікацію.

Вже минув майже рік з моменту повномасштабного вторгнення РФ і люди в Україні та поза її межами зробили стільки неймовірного для допомоги одне одному, що, по-перше, це точно додає віри і сил для Перемоги України, а, по-друге, зафіксувати цей важливо досвід.

13:25:59 06.02.2023

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) "СІМ'Я"

11 січня 2023 року, на території м.Ржищева, працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

09:07:49 12.01.2023