Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Інформація

Запрошуємо взяти участь у важливому дослідженні про досвід годування ваших маленьких дітей

Міжнародний Медичний Корпус — всесвітня неприбуткова організація, яка надає гуманітарну допомогу постраждалим внаслідок стихійних лих чи збройних конфліктів. Для кращого впровадження гуманітарних програм підтримки і допомоги для всіх організацій і їх донорів надзвичайно важливі актуальні дані щодо того, як матері годують своїх дітей. Останнє велике дослідження практик годування в Україні проводилося у 2012 році, а додаткове дослідження практик годування у матерів ВПО — у 2015 році.

13:15:59 26.06.2023

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ 2023

Друзі, нагадуємо, що 1 червня уряд запустив програму монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною». ПОШИРЮЙТЕ! Ми змінюємо механізм і систему надання послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Відтепер держава виплачуватиме батькам кошти, на які ті зможуть самостійно придбати путівку для дитини у табір оздоровлення і відпочинку.

09:39:28 23.06.2023

Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

09:47:20 13.06.2023

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

15 травня відбулося 9 засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному були розглянуті питання: про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері по відношенню до малолітнього сина; про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері по відношенню до малолітньої доньки; про затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

11:18:46 16.05.2023

У СТРІТІВЦІ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД "СІМ'Я"

10 травня на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме в селі Стрітівка, працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостою села проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

16:05:01 11.05.2023

СЛУЖБОЮ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД "СІМ'Я"

12 квітня 2023 року на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме в м.Ржищеві, с.Пії, с.Грушів, с.Ходорів, с.Балико Щучинка та с.Стрітівка працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно з інспектором ювенальної превенції Обухівського РУП Київської області та старостами вищевказаних сіл проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

14:35:00 13.04.2023

ФОРМУЄТЬСЯ ПОТРЕБА ДЛЯ НАДАННЯ ДИТЯЧИХ ГУМАНІТАРНИХ НАБОРІВ

Службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради формуватиметься потреба постійних мешканців та внутрішньо переміщених осіб Ржищівської МТГ з метою подальшого надання гуманітарної допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

16:01:11 29.03.2023

06.03.2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

На порядку денному були розглянуті питання: про визначення прізвища, ім’я, по батькові новонародженої дитини, про встановлення опіки над майном, що належить дитині – сироті, про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах.

13:34:47 08.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора