Інформація

Запрошуємо вас поділитись своїм досвідом надання онлайнової психологічної та правової допомоги в умовах війни РФ проти України та додати історію про вашу лінію допомоги/гарячу лінію у публікацію.

Вже минув майже рік з моменту повномасштабного вторгнення РФ і люди в Україні та поза її межами зробили стільки неймовірного для допомоги одне одному, що, по-перше, це точно додає віри і сил для Перемоги України, а, по-друге, зафіксувати цей важливо досвід.

13:25:59 06.02.2023

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) "СІМ'Я"

11 січня 2023 року, на території м.Ржищева, працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

09:07:49 12.01.2023

ДО ПОЛОГОВОГО ВІДДІЛЕННЯ У КАГАРЛИКУ ПЕРЕДАНО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

18 червня 2022 року від штабу гуманітарної допомоги жителям та ВПО у Ржищівській міській територіальній громаді було передано допомогу у вигляді памперсів, дитячого харчування та вологих серветок пологовому відділенню КНП "Кагарлицька багатопрофільна лікарня".

13:41:17 19.06.2022

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ’Ї: НОВОРІЧНІ ВІТАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ ПІДТРИМКИ

Новорічно-різдвяні свята – час веселощів, розваг і подарунків, найщасливіша пора для усіх дітлахів. Та хто, як не діти соціально незахищених категорій, потребують найбільшої турботи, підтримки та уваги з боку дорослих? Їм особливо щиро хочеться подарувати гарний настрій, привнести пригоршню свята й радощів у непрості будні.

17:11:46 28.12.2021

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ...

Запах мандарин, сніг, новорічна ялинка…Ось, що робить наш настрій по-справжньому святковим. Всім відомо, що передчуття свята часто набагато приємніше. Тому важливо якомога раніше відчути наближення Нового року і зануриться в його казкову атмосферу. А щоб і наша дітвора перейнялася святковим настоєм в Ржищівській громаді відбувся черговий святковий новорічно-різдвяний захід.

19:45:51 25.12.2021

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) «СІМ’Я»

08 червня 2021 року, на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме: в селі Яблунівка, працівники служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостою села провели профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

16:07:57 08.06.2021

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) «СІМ’Я»

07 червня 2021 року, на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме: в селі Стайки, працівники служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостою села провели профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

16:11:49 07.06.2021