ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) «СІМ’Я»

07 червня 2021 року, на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме: в селі Стайки, працівники служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостою села провели профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

16:11:49 07.06.2021

ПРАЦІВНИКИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї І ПОЛІЦІЇ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) "СІМ'Я"

З метою перевірки належного виховання та утримання дітей, які проживають в родинах, що перебувають у складних життєвих обставинах, 20 квітня 2021 року, на території Ржищівської територіальної громади, а саме: в селах Балико-Щучинка, Гребені, Стрітівка та у м.Ржищеві працівниками служби у справах дітей та сім’ї спільно з інспектором ювенальної превенції Обухівського РУП ГУ НП в Київській області та старостами сіл Яблунівка, Стрітівка проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

08:37:03 22.04.2021

У СТРІТІВЦІ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) "СІМ'Я"

З метою перевірки належного виконання батьківських обов’язків та обстеження умов проживання, утримання та виховання дітей, 29 березня 2021 року, службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради на території Ржищівської територіальної громади проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я» в селі Стрітівка.

20:24:28 29.03.2021