ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ НАГОРОД - ОРДЕНІВ ІІІ СТУПЕНЯ «ЗА МУЖНІСТЬ» (ПОСМЕРТНО)
24 червня 2024 року на Алеї Пам’яті у Ржищеві відбулась церемонія вручення Державних нагород родинам полеглих Воїнів Ржищівської громади. Відповідно до Указів Президента України, Воїнів нашого краю: гранатометника механізованого батальйону - Трищука Юрія Юрійовича та гранатометника окремої 66-ї механізованої бригади, формування механізованих військ у складі сухопутних військ ЗСУ - Хрупчика Андрія Миколайовича, які загинули на полях боїв загарбницької війни - нагороджено Державною нагородою - орденом ІІІ ступеня «За мужність» (посмертно).09:14 25.06.2024