Дата: від до Скинути

ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ НАГОРОД - ОРДЕНІВ ІІІ СТУПЕНЯ «ЗА МУЖНІСТЬ» (ПОСМЕРТНО)

24 червня 2024 року на Алеї Пам’яті у Ржищеві відбулась церемонія вручення Державних нагород родинам полеглих Воїнів Ржищівської громади. Відповідно до Указів Президента України, Воїнів нашого краю: гранатометника механізованого батальйону - Трищука Юрія Юрійовича та гранатометника окремої 66-ї механізованої бригади, формування механізованих військ у складі сухопутних військ ЗСУ - Хрупчика Андрія Миколайовича, які загинули на полях боїв загарбницької війни - нагороджено Державною нагородою - орденом ІІІ ступеня «За мужність» (посмертно).

09:14 25.06.2024

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс  "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe. Знання, отримані під час курсу, допоможуть проєктувати та керувати базами даних, писати SQL-запити, а також продовжити навчання за будь-яким напрямом розробки.

14:40 24.06.2024

У Києві та на Київщині система БПД шукає психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей

Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.

14:38 24.06.2024

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ РЖИЩЕВЕ!

Цього тижня у місті Ржищеві відбувся цілий цикл творчих, спортивних, благодійних, інформаційних та розважальних заходів присвячених Дню народження міста Ржищів, - стародавнього міста, якому нині 873 роки. Ржищів відзначає свій День народження в день Святої Трійці, як місцеві жителі кажуть:  «На Зелені сятки -  у Ржищеві  ще й Храмове свято».

08:35 23.06.2024

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХРИСТИНИ ЧОРНЕНЬКОЇ З ДНЕМ МІСТА

Дорогі ржищівчани! Щиро вітаю вас з одним із важливих свят року — Днем міста! 873 роки місто живе, працює та розвивається! Сотні літ… З тих пір багато чого змінилося, окрім непоборного духу працелюбного народу, який береже минуле та закладає фундамент майбутнього! На жаль, третій рік поспіль святкових заходів, до яких ми звикли, не планується, зі зрозумілих причин – в Україні війна. Вона горем і болем увійшла в кожну українську домівку, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення…Не оминула, на жаль, вона і наше місто. Але я безмежно захоплююсь вами, ржищівчани, за стійкість, силу духа та небайдужість. Підтримуючи один одного в тяжкі часи, ви довели, що ми – одна велика родина, і чужої біди не буває.

07:47 23.06.2024

22 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ СКОРБОТИ ТА НАДАННЯ ПОЧЕСТЕЙ ПАМ‘ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Сьогодні, напередодні Дня скорботи тa надання почестей пам'ятi жертв війни, у Ржищівській громаді відбулося покладання квітів. Міський голова Христина Чорненька разом з представниками Ради ветеранів, керівниками соціальних служб та працівниками культури вшанували пам’ять жертв війни та поклали квіти до пам’ятників міста.

16:19 22.06.2024

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

19 червня 2024 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося чергове (12) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 11 членів виконкому. Під час засідання було розглянуто 22 проєкти рішень. Рішеннями Виконавчого комітету Ржищівської міської ради:

14:55 20.06.2024

ПЛАНУЄМО РОЗВИТОК ГРОМАДИ РАЗОМ

В рамках розробки Плану раннього відновлення Ржищівської громади на 2024-2027 роки разом зі старостами, представниками всіх структурних підрозділів Ржищівської міської ради спільно з залученими експертами з розвитку територіальних громад було напрацьовано 42 проєкти розвитку громади з таких напрямків:

14:54 20.06.2024

Парламент проголосував за законопроєкт №9559-д в цілому

Верховна Рада України підтримала місцеве самоврядування, врахувала більшість пропозицій Асоціації міст України та схвалила в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з підтримки сектору безпеки і оборони України», реєстр. №9559-д.

14:45 20.06.2024

Випадок Африканської чуми свиней в Кагарлицькій громаді

Відповідно звіту про результати дослідження патологічного/біологічного матеріалу/обєктів навколошнього середовища №006311м.п.м./24 від 19.06.2024 року, територію ДП Ферми ДАНАМ с. Новосілки , Обухівського району Київської області оголосили епізоотичним вогнищем неблагополучного пункту по африканській чумі свиней, все поголів´я свиней підлягає умертвлінню безкровним методом, після чого проводиться їх спалювання відповідно до Інструкції з профілактики та боротьби з АЧС.

14:42 20.06.2024