АПАРАТНА НАРАДА 10.06.2024

10 червня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, комунальних закладів та старостами. Під час апаратної наради обговорено низку актуальних питань:

14:10 10.06.2024

ЦЕНТР ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПОПЕРЕДЖАЄ

Центр протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, створений у 2021 році згідно Закону України "Про протимінну діяльність в Україні" для планування, практичної організації та координації здійснення заходів протимінної діяльності, одним з яких є проведення інформування населення про ризики, пов’язані із вибухонебезпечними предметами. У зв’язку зі збільшенням кількості нещасних випадків пов’язаних з мінами та іншими вибухонебезпечними предметами, а також настанням літнього періоду, що підвищує ризик, Центром були створені відеоролики соціального характеру з попередження мінної небезпеки під умовною назвою «2205 ТИТРИ»

14:52 07.06.2024

Стартував набір на другу хвилю програми підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин «Мрії без меж»

ГО «Центр підтримки та захисту ветеранів, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб» оголошує набір учасників на другу хвилю безоплатної освітньої Програми підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин «Мрії без меж». Проєкт має на меті згуртувати та розкрити підприємницький потенціал ветеранів, створивши належні умови для підвищення конкурентоспроможності та популяризації ветеранського бізнесу на внутрішньому та зовнішніх ринках.

14:45 07.06.2024

Кілька питань про нові правила вручення повісток

Поліція та представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають право вимагати у чоловіків віком 18-60 років пред’явити військово-облікові документи разом з документами, що посвідчують особу. Самі поліцейські не вручають повісток, а лише забезпечують порядок під час вручення повістки уповноваженими представниками, зокрема ТЦК та СП.

10:58 06.06.2024

Безпека в інтернеті під час літніх канікул: вийшов освітній мультфільм для дітей і підлітків

До Міжнародного дня захисту дітей для школярів і школярок створили освітній мультфільм “Соціальні мережі і я”, у якому йдеться про рекламу в інтернеті, блогерів, а також те, чому ідеальна картинка життя в соцмережах переважно не справжня. Про це редакції “НУШ” розповіли автори проєкту – ГО #stop_sexтинг. Переглянути мультфільм всі охочі можуть за посиланням.

14:56 04.06.2024

ПРОПОНУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ З ПІДТРИМКИ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ

БО БФ «АЛЬПС Резілієнс Україна» – представниками міжнародної організації, яка займається гуманітарною допомогою зараз реалізується проект «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях (Пріоритет II)» за підтримки Гуманітарного Фонду України та Організації Об’єднаних Націй.

14:42 04.06.2024

Пільги за кредитом для військових: що треба знати про свої права і обов’язки

Військові мають право на пільги за кредитними зобов'язаннями. Вони стосуються звільнення від сплати відсотків, а також штрафів чи пені за несвоєчасну сплату платежів за кредитом. Але буває, що відсотки продовжують нараховувати, а згодом військовий отримує судовий позов про стягнення боргу. Розповідаємо чому так відбувається і що робити у таких випадках. На які кредитні пільги мають право військові і скільки вони діють На період дії особливого періоду військовослужбовці, а також їхні дружини/чоловіки мають право на:

14:12 04.06.2024

ПРО ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ РОБОТОДАВЦІВ, ЯКІ ОБЛАШТОВУЮТЬ МІСЦЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893).

14:10 03.06.2024