Дата: від до Скинути

Повідомлення про затвердження містобудівної документації «Детальний план території  загальною площею 14,8239 га з кадастровим номером 3222280400:09302:0010 (для індивідуального садівництва та розміщення виробничо-складського комплексу сільськогосподарського призначення на частині території) Балико-Щучинського старостинського округу (за межами села Уляники) Ржищівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області.

19:37 29.05.2024

ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ НЕПОВНОЛІТНЬОГО ПРАЦІВНИКА

Агов, роботодавці! До вас звертаються за роботою неповнолітні працівники? Дізнайтеся, що варто врахувати щодо умов і тривалості їхньої праці, прийому на роботу, виплати заробітної плати, спеціальних гарантій тощо.

08:48 29.05.2024

«МИСТЕЦТВО, ЩО РЯТУЄ ЖИТТЯ»: КОНКУРС З ОХОРОНИ ПРАЦІ ВІД ДЕРЖПРАЦІ

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у конкурсі від Держпраці з охорони праці «Мистецтво, що рятує життя». Регіональний етап конкурсу триватиме до 25 червня. До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:

08:44 29.05.2024

Графіки стабілізаційних відключень – тепер у чат-боті ДТЕК Київські регіональні електромережі

Щоб кожен клієнт міг швидко дізнатися про стабілізаційні відключення у разі їх застосування, відтепер ДТЕК Київські регіональні електромережі розміщує графіки у своєму чат-боті в Viber й Telegram. За потреби ви можете завантажити свій графік за кілька секунд.

13:01 24.05.2024

У СЕЛІ БАЛИКО-ЩУЧИНКА ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ

Сьогодні, в День Героїв, на Алеї пам’яті у с.Балико-Щучинка вшанували пам’ять загиблих захисників сіл Балико-Щучинка та Уляники Анатолія Лопуги, Юрія Трищука, Андрія Хрупчика, Віктора Макаренка та всіх загиблих та померлих захисників України.

18:53 23.05.2024

Шановна громадо! 23 травня ми відзначаємо День Героїв!

У цей день ми віддаємо шану Героям України всіх часів: від лицарів Київської Русі до Героїв Небесної Сотні та нинішньої війни. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто несе в собі дух сміливості, жертовності та патріотизму. І таких героїв поміж нас багато! Сучасні українські герої - це прості українці, чоловіки і жінки, різного віку та професій, які нині у складі сил оборони знищують ворога. Сучасні українські герої – це прості українці, які стали волонтерами і цілодобово працюють задля допомоги нашій армії та жертвам російських окупантів.

17:35 23.05.2024

«Зроблено в Україні»

Президент України Володимир Зеленський ініціював проєкт «Зроблено в Україні», який здатний підтримати український бізнес та стати майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців.

17:19 23.05.2024

Інформація щодо проведення конкурсу UEPA

Міністерство економіки України є національним координатором європейської ініціативи «European Enterprise Promotion Awards» (далі - EEPA), метою якої є сприяння розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва (далі – МСП) на національному, регіональному та місцевому рівнях. У конкурсі EEPA можуть брати участь представники з усіх країн Європейського Союзу, зокрема України.

17:12 23.05.2024

22 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОЛОГІЧНОГО РІЗНОМАНІТТЯ

Саме до цього дня в Ржищівській громаді була приурочена зустріч з місцевим екологом, керівником дослідницької станції «Глибокі Балики» Богданом Поповим. Дуже цікавим було дізнатися про біорізноманіття Ржищівської громади та важливість його збереження. Маємо знати, що наша громада є унікальною по різноманіттю ландшафтів – у нас є рівнини, яри, пагорби, кручі, болота, озера, річки. Все це створює особливу екосистему, всередині якої народжується безліч видів рослин, грибів, комах, тварин, плазунів, птахів, риб!

17:38 22.05.2024