Дата: від до Скинути

ВЕТЕРАНІВ, ВЕТЕРАНОК ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ РОДИН ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ З НАВЧАННЯ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ "РАЗОМ"

Оголошується прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC). Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.

16:10 10.04.2024

Як відновити втрачені документи?

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист», що є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, в рамках просвітницької кампанії, створили серію відео роликів про механізми відновлення втрачених документів, таких як:

15:05 10.04.2024

Інформація для  виробників сільськогосподарської продукції

Експортер ТОВ «Ніка-Грейн» (код ЄДРПОУ - 41541739), входить до однієї групи компаній з заводами Азот (Черкаси), Рівне-Азот та портом Ніка-Тера (Миколаїв), зацікавлені в співпраці з сільгоспвиробниками та маршрутними/напівмаршрутними залізничними елеваторами.

13:45 10.04.2024

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

13:40 10.04.2024

На Київщині на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано понад 284,5 млн грн

Триває подача заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу за програмою «Власна справа» у межах проєкту «єРобота». З початку 2024 року на Київщині прийнято 218 позитивних грантових рішень на суму понад 52,5 млн грн млн грн, які передбачають створення близько 500 нових робочих місць.

13:38 10.04.2024

ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

08 квітня 2024 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося (06) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради. Під час засідання було ухвалено одне рішення, що потребувало негайного вирішення: про надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади. Вирішено надати матеріальну допомогу:

09:03 09.04.2024

08 квітня у виконавчому комітеті Ржищівської міської ради Київської області відбулося кілька організаційних заходів:

Апаратна нарада під головуванням Крістіни Чорненької за участі старост, керівників структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Під час апаратної наради обговорено низку актуальних питань щодо проведеної роботи за минулий тиждень виконавчим комітетом, комунальними закладами та підприємствами громади. По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.

08:04 09.04.2024